Обговорення Румунія
Приєднуйтесь до обговорення Румунія та діліться корисною інформацією.
Обговорення
Приєднуйтесь до обговорення Румунія та діліться корисною інформацією.
- Наталья ПерекладеноДуже красива країна з приємними доброзичливими людьми. Уперше була там ще за часів СРСР, і хоч порівняно з тією ж Угорщиною вона була біднуватою, усе ж відчувалося, що це європейська країна. Зараз Румунію не впізнати, однак пам’ятки старовини все ті самі. Замки неймовірні, одразу спадають на думку книги про Дракулу. Країна зелена, дуже цікава архітектура, багато красивих різьблених дерев’яних деталей в оздобленні будинків, неймовірні за красою колодязі. Ну і румунська кухня заслуговує на особливу похвалу: їжа ситна, смачна, багато овочів, фруктів. Загалом є на що подивитися, насолодитися місцевою кухнею і гостинністю трохи галасливих, але дуже симпатичних румунів.