Обговорення Токіо, Японія
Приєднуйтесь до обговорення Токіо, Токіо, Японія та діліться корисною інформацією.
Обговорення
Приєднуйтесь до обговорення Токіо та діліться корисною інформацією.
- Alena ПерекладеноЦе була моя перша поїздка до Японії, я приїхала до Токіо за гостьовою візою і прожила там 2 місяці. Місто чисте й безпечне, там можна гуляти навіть уночі. Мені сподобалося місцеве метро — поїзди ходять безшумно, а метро в Токіо з’єднане з наземним транспортом. Спочатку краще їздити в метро з кимось, хто може там орієнтуватися, інакше легко заблукати. Погода в Токіо загалом тепла. У вересні температура може бути такою ж, як і влітку. А в зимові місяці температура близько -5, і сніг випадає рідко. Землетруси в Токіо трапляються не дуже часто — за ті 2 місяці, що я там прожила, було лише кілька слабких поштовхів.