Точний час у Glushkovsky District, Росія

Прапор Росія

Дізнайтеся про поточний місцевий час у Glushkovsky District, Росія, включаючи часовий пояс, інформацію про літній/зимовий час та різницю в часі.

Glushkovsky District, Росія Адміністративний регіон

Годинник онлайн — Glushkovsky District

Годинник онлайн — Glushkovsky District

Europe/Moscow

Годинник онлайн — Glushkovsky District

Glushkovsky District vs ваш час

Не визначено
Виберіть часовий пояс для порівняння з Glushkovsky District
Визначаємо ваш часовий пояс і порівнюємо з Glushkovsky District.
Glushkovsky District
00:00:00
Europe/Moscow · UTC
Ваш час
00:00:00
Визначення...
Різниця —
Співвідношення днів —
Статус у Glushkovsky District —
Ваше визначене розташування Визначення...
Джерело визначення —

Запланувати дзвінок або зустріч

Годинник
—
Перетин робочих годин Немає перетину
Робочі години у Glushkovsky District
–
Ваші робочі години
–
00 04 08 12 16 20
Glushkovsky District
Ваші робочі години
Перетин
Робочі години у Glushkovsky District Ваші робочі години Спільний робочий час Поточний час
Перетин
Немає перетину
Найкраще у Glushkovsky District
Немає спільного вікна
Найкраще для вас
Немає спільного вікна
Перевести час З урахуванням DST для обраної дати
Виберіть дату та час.
Найближчих переведень годин для Glushkovsky District не знайдено

Робочі години та різниця в часі: Glushkovsky District

Використовуйте конвертер часу для планування дзвінків, зустрічей та робочих годин між вашим місцезнаходженням та Glushkovsky District, Росія. Розрахунки часу використовують часовий пояс Europe/Moscow та автоматично враховують літній час, якщо це застосовно.

Схід і захід сонця в Glushkovsky District

Схід / Захід

Тривалість дня: 10 год 6 хв 12 с

Схід
Захід
Зеніт
Цивільні сутінки
Морські сутінки
Зміна тривалості дня
−222 с
Найдовший день
21 червня 2026 р. — 16 год 36 хв 33 с
Найкоротший день
21 грудня 2026 р. — 7 год 51 хв 22 с
Азимут Сонця
↑ 108° СПС ↓ 251° ЗПдЗ
Золота година
07:22–08:10 / 16:40–17:28
Блакитна година
06:48–07:01 / 17:49–18:02
Знак зодіаку
Скорпіон

Місяць

Фаза: Повний місяць

Схід Місяця
Захід Місяця
Азимут Місяця
↑ 79° С ↓ 297° ЗПнЗ
Освітленість
99%
Сузір'я
Овен
Вік
13.9 д
Відстань
371 963 км
Наст. молодик
Наст. повний місяць
Наст. перша чверть
Наст. остання чверть

Літній і зимовий час у Glushkovsky District

Літній час

Літній і зимовий час у Glushkovsky District

Не застосовується

Зміщення UTC

Зміщення UTC протягом року

У Glushkovsky District перехід на літній час не застосовується. Годинники залишаються в одному режимі протягом усього року.

Літній час
Не застосовується
Переведення годинників
Годинники не переводяться
Часовий пояс, що використовується
Europe/Moscow

Інформація про Glushkovsky District

51.3371, 34.5392

Мапа

Glushkovsky District — регіон країни Росія, розташований у Європа. Населення Glushkovsky District становить 19 139 осіб.

Континент Європа
Країна Росія
Регіон Glushkovsky District
ISO RU / RUS
Населення 19 139
Домен .ru
Валюта RUB — Ruble
Координати 51.3371, 34.5392

Поточний час в інших містах Росія

20 / 20
Місто ▲Час
Астрахань Europe/Astrakhan (—)—
Барнаул Asia/Barnaul (—)—
Владивосток Asia/Vladivostok (—)—
Екатеринбург Asia/Yekaterinburg (—)—
Іжевськ Europe/Samara (—)—
Іркутськ Asia/Irkutsk (—)—
Казань Europe/Moscow (—)—
Кемерово Asia/Novokuznetsk (—)—
Нижній Новгород Europe/Moscow (—)—
Перм Asia/Yekaterinburg (—)—
Ростов-на-Дону Europe/Moscow (—)—
Санкт-Петербург Europe/Moscow (—)—
Саратов Europe/Saratov (—)—
Тула Europe/Moscow (—)—
Ярославль Europe/Moscow (—)—
Naberezhnye Chelny Europe/Moscow (—)—
Nizhny Tagil Asia/Yekaterinburg (—)—
Orenburg Asia/Yekaterinburg (—)—
Tyumen Asia/Yekaterinburg (—)—
Ufa Asia/Yekaterinburg (—)—

Райони та округи Kursk Oblast

Міста в тому самому часовому поясі

Поширені запитання

Скільки зараз часу в Glushkovsky District?

Поточний місцевий час у Glushkovsky District: —.

Який часовий пояс у Glushkovsky District?

У Glushkovsky District використовується часовий пояс Europe/Moscow.

Коли в Glushkovsky District починається літній час?

У Glushkovsky District не застосовується літній час.

Коли в Glushkovsky District закінчується літній час?

У Glushkovsky District не застосовується літній час.

До якої країни належить Glushkovsky District?

Glushkovsky District — регіон країни Росія.

Яке населення Glushkovsky District?

Населення Glushkovsky District становить 19 139 осіб.

Які альтернативні назви у Glushkovsky District?

Glushkovsky District також відомий як: Glushkovskiy Rayon, Glushkovsky District, Глушковский Район.

Точний час у Glushkovsky District, Росія