Точний час у Klein-Ulsda, Нідерланди

Прапор Нідерланди

Дізнайтеся про поточний місцевий час у Klein-Ulsda, Groningen, Нідерланди, включаючи часовий пояс, інформацію про літній/зимовий час та різницю в часі.

Klein-Ulsda, Groningen, Нідерланди Місто

Годинник онлайн — Klein-Ulsda, Нідерланди

Годинник онлайн — Klein-Ulsda

Europe/Amsterdam

Годинник онлайн — Klein-Ulsda

Klein-Ulsda vs ваш час

Не визначено
Виберіть часовий пояс для порівняння з Klein-Ulsda
Визначаємо ваш часовий пояс і порівнюємо з Klein-Ulsda.
Klein-Ulsda
00:00:00
Europe/Amsterdam · UTC
Ваш час
00:00:00
Визначення...
Різниця —
Співвідношення днів —
Статус у Klein-Ulsda —
Ваше визначене розташування Визначення...
Джерело визначення —

Запланувати дзвінок або зустріч

Годинник
—
Перетин робочих годин Немає перетину
Робочі години у Klein-Ulsda
–
Ваші робочі години
–
00 04 08 12 16 20
Klein-Ulsda
Ваші робочі години
Перетин
Робочі години у Klein-Ulsda Ваші робочі години Спільний робочий час Поточний час
Перетин
Немає перетину
Найкраще у Klein-Ulsda
Немає спільного вікна
Найкраще для вас
Немає спільного вікна
Перевести час З урахуванням DST для обраної дати
Виберіть дату та час.
Найближчих переведень годин для Klein-Ulsda не знайдено

Робочі години та різниця в часі: Klein-Ulsda

Використовуйте конвертер часу для планування дзвінків, зустрічей та робочих годин між вашим місцезнаходженням та Klein-Ulsda, Нідерланди. Розрахунки часу використовують часовий пояс Europe/Amsterdam та автоматично враховують літній час, якщо це застосовно.

Схід і захід сонця в Klein-Ulsda

Схід / Захід

Тривалість дня: 10 год 9 хв 40 с

Схід
Захід
Зеніт
Цивільні сутінки
Морські сутінки
Зміна тривалості дня
−241 с
Найдовший день
21 червня 2026 р. — 16 год 57 хв 55 с
Найкоротший день
21 грудня 2026 р. — 7 год 32 хв 1 с
Азимут Сонця
↑ 108° СПС ↓ 252° ЗПдЗ
Золота година
08:10–09:00 / 17:30–18:20
Блакитна година
07:35–07:48 / 18:42–18:55
Знак зодіаку
Терези

Місяць

Фаза: Зростаючий Місяць

Схід Місяця
Захід Місяця
Азимут Місяця
↑ 108° СПС ↓ 266° З
Освітленість
84%
Сузір'я
Риби
Вік
10.9 д
Відстань
387 270 км
Наст. молодик
Наст. повний місяць
Наст. перша чверть
Наст. остання чверть

Літній і зимовий час у Klein-Ulsda

Літній час

Літній і зимовий час у Klein-Ulsda

Діє — GMT+2

Наступне переведення годинників у Klein-Ulsda

Потрібно буде перевести через 3 дні на 1 година назад.

02:00

Початок літнього часу

Літній час починається



02:00 03:00 (+1 година вперед)

Закінчення літнього часу

Стандартний час починається



03:00 02:00 (−1 година назад)

Інформація про Klein-Ulsda, Нідерланди

53.1550, 7.1458

Мапа

Klein-Ulsda — одне з міст країни Нідерланди, розташоване на континенті Європа. Населення Klein-Ulsda становить 45 осіб.

Континент Європа
Країна Нідерланди
Місто Klein-Ulsda
ISO NL / NLD
Населення 45
Домен .nl
Валюта EUR — Euro
Координати 53.1550, 7.1458

Скільки часу в популярних містах Нідерланди

20 / 20
Місто ▲Час
's-Hertogenbosch Europe/Amsterdam (—)—
Амстердам Europe/Amsterdam (—)—
Апелдорн Europe/Amsterdam (—)—
Арнем Europe/Amsterdam (—)—
Бреда Europe/Amsterdam (—)—
Гарлем Europe/Amsterdam (—)—
Гронінген Europe/Amsterdam (—)—
Ейндговен Europe/Amsterdam (—)—
Енсхеде Europe/Amsterdam (—)—
Зволле Europe/Amsterdam (—)—
Льовет Europe/Amsterdam (—)—
Неймеген Europe/Amsterdam (—)—
Роттердам Europe/Amsterdam (—)—
Тілбург Europe/Amsterdam (—)—
Утрехт Europe/Amsterdam (—)—
Almere Stad Europe/Amsterdam (—)—
Amersfoort Europe/Amsterdam (—)—
Hoofddorp Europe/Amsterdam (—)—
The Hague Europe/Amsterdam (—)—
Zaanstad Europe/Amsterdam (—)—

Поточний час в інших містах Нідерланди

20 / 20
Місто ▲Час
Амстердам Europe/Amsterdam (—)—
Апелдорн Europe/Amsterdam (—)—
Ассен Europe/Amsterdam (—)—
Бреда Europe/Amsterdam (—)—
Гарлем Europe/Amsterdam (—)—
Гелмонд Europe/Amsterdam (—)—
Ейндговен Europe/Amsterdam (—)—
Зволле Europe/Amsterdam (—)—
Лейден Europe/Amsterdam (—)—
Almelo Europe/Amsterdam (—)—
Capelle aan den IJssel Europe/Amsterdam (—)—
Dordrecht Europe/Amsterdam (—)—
Hengelo Europe/Amsterdam (—)—
Hoofddorp Europe/Amsterdam (—)—
Lelystad Europe/Amsterdam (—)—
Roosendaal Europe/Amsterdam (—)—
Schiedam Europe/Amsterdam (—)—
Spijkenisse Europe/Amsterdam (—)—
Velsen Europe/Amsterdam (—)—
Zaandam Europe/Amsterdam (—)—

Скільки часу в популярних містах Groningen

8 / 8
Місто ▲Час
Appingedam Europe/Amsterdam (—)—
Delfzijl Europe/Amsterdam (—)—
Hoogezand Europe/Amsterdam (—)—
Hoogkerk Europe/Amsterdam (—)—
Leek Europe/Amsterdam (—)—
Stadskanaal Europe/Amsterdam (—)—
Veendam Europe/Amsterdam (—)—
Winschoten Europe/Amsterdam (—)—

Райони та округи Groningen

Міста в тому самому часовому поясі

Поширені запитання

Скільки зараз часу в Klein-Ulsda?

Поточний місцевий час у Klein-Ulsda: —.

Який часовий пояс у Klein-Ulsda?

У Klein-Ulsda використовується часовий пояс Europe/Amsterdam.

Коли в Klein-Ulsda починається літній час?

Літній час у Klein-Ulsda починається 29 березня 2026 р..

Коли в Klein-Ulsda закінчується літній час?

Літній час у Klein-Ulsda закінчується 25 жовтня 2026 р..

Точний час у Klein-Ulsda, Нідерланди