Точний час у An Nhơn, Вʼєтнам

Прапор Вʼєтнам

Дізнайтеся про поточний місцевий час у An Nhơn, Gia Lai, Вʼєтнам, включаючи часовий пояс, інформацію про літній/зимовий час та різницю в часі.

 

Годинник онлайн — An Nhơn, Вʼєтнам

Годинник онлайн — An Nhơn

Asia/Ho_Chi_Minh

Годинник онлайн — An Nhơn

An Nhơn vs ваш час

Середня достовірність
An Nhơn
00:00:00
Asia/Ho_Chi_Minh · UTC
Ваш час
00:00:00
Визначення...
Різниця
Співвідношення днів
Статус у An Nhơn Ранній ранок
Ваше визначене розташування Лише часовий пояс
Джерело визначення Browser timezone
Використовується часовий пояс браузера. Локація не показана, оскільки IP/Cloudflare дані недоступні.

Запланувати дзвінок або зустріч

Годинник
Можливо, занадто рано
Зараз 00:00 у An Nhơn, Ранній ранок.
Перетин робочих годин Немає перетину
Робочі години у An Nhơn
Ваші робочі години
00 04 08 12 16 20
An Nhơn
Ваші робочі години
Перетин
Робочі години у An Nhơn Ваші робочі години Спільний робочий час Поточний час
Перетин
Немає перетину
Найкраще у An Nhơn
Немає спільного вікна
Найкраще для вас
Немає спільного вікна
Перевести час З урахуванням DST для обраної дати
Виберіть дату та час.
Найближчих переведень годин для An Nhơn не знайдено

Робочі години та різниця в часі: An Nhơn

Використовуйте конвертер часу для планування дзвінків, зустрічей та робочих годин між вашим місцезнаходженням та An Nhơn, Вʼєтнам. Розрахунки часу використовують часовий пояс Asia/Ho_Chi_Minh та автоматично враховують літній час, якщо це застосовно.

Схід і захід сонця в An Nhơn

Схід / Захід

Тривалість дня: 12 год 44 хв 38 с

Схід
Захід
Зеніт
Цивільні сутінки
Морські сутінки
Зміна тривалості дня
−33 с
Найдовший день
21 червня 2026 р. — 12 год 56 хв 50 с
Найкоротший день
22 грудня 2026 р. — 11 год 18 хв 30 с
Азимут Сонця
↑ 71° ССВ ↓ 289° ЗПнЗ
Золота година
05:27–05:57 / 17:42–18:12
Блакитна година
05:04–05:13 / 18:26–18:34
Знак зодіаку
Лев

Місяць

Фаза: Повний місяць

Схід Місяця
Захід Місяця
Азимут Місяця
↑ 107° СПС ↓ 261° З
Освітленість
98%
Сузір'я
Водолій
Вік
16.3 д
Відстань
394 919 км
Наст. молодик
Наст. повний місяць
Наст. перша чверть
Наст. остання чверть

Літній і зимовий час у An Nhơn

Літній час

Літній і зимовий час у An Nhơn

Не застосовується

Зміщення UTC

Зміщення UTC протягом року

У An Nhơn перехід на літній час не застосовується. Годинники залишаються в одному режимі протягом усього року.

Літній час
Не застосовується
Переведення годинників
Годинники не переводяться
Часовий пояс, що використовується
Asia/Ho_Chi_Minh

Інформація про An Nhơn, Вʼєтнам

13.8858, 109.1082

Мапа

An Nhơn — одне з міст країни Вʼєтнам, розташоване на континенті Азія. Населення An Nhơn становить 308 396 осіб.

Континент Азія
Країна Вʼєтнам
Місто An Nhơn
ISO VN / VNM
Населення 308 396
Домен .vn
Валюта VND — Dong
Координати 13.8858, 109.1082

Скільки часу в популярних містах Вʼєтнам

20 / 20
Місто Час
Вінь Asia/Bangkok (—)
Дананґ Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Нячанг Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Ратьзя Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Тханьхоа Asia/Bangkok (—)
Ханой Asia/Bangkok (—)
Хошимін Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Хюе Asia/Bangkok (—)
Bắc Giang Asia/Bangkok (—)
Bien Hoa Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Buon Ma Thuot Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Can Tho Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Dĩ An Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Haiphong Asia/Bangkok (—)
Nam Định Asia/Bangkok (—)
Qui Nhon Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Thai Nguyen Asia/Bangkok (—)
Thủ Đức Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Thuận An Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Vũng Tàu Asia/Ho_Chi_Minh (—)

Поточний час в інших містах Вʼєтнам

20 / 20
Місто Час
Тханьхоа Asia/Bangkok (—)
Ханой Asia/Bangkok (—)
Хюе Asia/Bangkok (—)
Ba Vì Asia/Bangkok (—)
Bắc Giang Asia/Bangkok (—)
Bac Ninh Asia/Bangkok (—)
Bến Cát Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Cầu Giấy Asia/Bangkok (—)
Dĩ An Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Koh Trol Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Long Xuyen Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Mỹ Tho Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Phổ Yên Asia/Bangkok (—)
Quận Mười Một Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Quận Sáu Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Quảng Ngãi Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Thai Nguyen Asia/Bangkok (—)
Thủ Đức Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Thuận An Asia/Ho_Chi_Minh (—)
Vũng Tàu Asia/Ho_Chi_Minh (—)

Міста в тому самому часовому поясі

Поширені запитання

Скільки зараз часу в An Nhơn?

Поточний місцевий час у An Nhơn: —.

Який часовий пояс у An Nhơn?

У An Nhơn використовується часовий пояс Asia/Ho_Chi_Minh.

Коли в An Nhơn починається літній час?

У An Nhơn не застосовується літній час.

Коли в An Nhơn закінчується літній час?

У An Nhơn не застосовується літній час.

Які альтернативні назви у An Nhơn?

An Nhơn також відомий як: An Nhơn, Bhin-Dinh, Bin Din, Binh Dinh.