Точний час у La Montana, Уругвай

Прапор Уругвай

Дізнайтеся про поточний місцевий час у La Montana, Уругвай, включаючи часовий пояс, інформацію про літній/зимовий час та різницю в часі.

 

Онлайн-годинник — La Montana

Годинник онлайн — La Montana

America/Montevideo

Годинник онлайн — La Montana

La Montana vs ваш час

Середня достовірність
La Montana
00:00:00
America/Montevideo · UTC
Ваш час
00:00:00
Визначення...
Різниця
Співвідношення днів
Статус у La Montana Пізній вечір
Ваше визначене розташування Лише часовий пояс
Джерело визначення Browser timezone
Використовується часовий пояс браузера. Локація не показана, оскільки IP/Cloudflare дані недоступні.

Запланувати дзвінок або зустріч

Годинник
Не рекомендується
Зараз 00:00 у La Montana, Пізній вечір.
Перетин робочих годин Немає перетину
Робочі години у La Montana
Ваші робочі години
00 04 08 12 16 20
La Montana
Ваші робочі години
Перетин
Робочі години у La Montana Ваші робочі години Спільний робочий час Поточний час
Перетин
Немає перетину
Найкраще у La Montana
Немає спільного вікна
Найкраще для вас
Немає спільного вікна
Перевести час З урахуванням DST для обраної дати
Виберіть дату та час.
Через 115 дн. — переведення годин вперед на 1 год.
субота, 25 квітня 1970 р. · 23:59 → 01:01 · Нове зміщення: UTC−2

Схід і захід сонця в La Montana

Схід / Захід

Тривалість дня: 11 год 14 хв 54 с

Схід
Захід
Зеніт
Цивільні сутінки
Морські сутінки
Зміна тривалості дня
+105 с
Найдовший день
21 грудня 2026 р. — 14 год 13 хв 5 с
Найкоротший день
21 червня 2026 р. — 10 год 4 хв 56 с
Азимут Сонця
↑ 78° ССВ ↓ 282° ЗПнЗ
Золота година
07:14–07:47 / 17:56–18:29
Блакитна година
06:50–06:59 / 18:44–18:54
Знак зодіаку
Діва

Місяць

Фаза: Зростаючий Місяць

Схід Місяця
Захід Місяця
Азимут Місяця
↑ 119° СПС ↓ 248° ЗПдЗ
Освітленість
94%
Сузір'я
Водолій
Вік
12.4 д
Відстань
399 153 км
Наст. молодик
Наст. повний місяць
Наст. перша чверть
Наст. остання чверть

Перехід на літній час в La Montana

Літній час

Літній і зимовий час у La Montana

Не застосовується

Зміщення UTC

Зміщення UTC протягом року

У La Montana перехід на літній час не застосовується. Годинники залишаються в одному режимі протягом усього року.

Літній час
Не застосовується
Переведення годинників
Годинники не переводяться
Часовий пояс, що використовується
America/Montevideo

Карта La Montana

-31.6419, -57.5202

Мапа
Континент Південна Америка
Країна Уругвай
Локація La Montana
ISO UY
Населення 0
Координати -31.6419, -57.5202

Аеропорти поруч із La Montana

Міста поруч із La Montana

Аеропорти

Поширені запитання

Де розташований La Montana?

La Montana розташований у Уругвай, координати: -31.6419, -57.5202.

В якій країні знаходиться La Montana?

La Montana знаходиться у Уругвай.

Який місцевий час у La Montana?

Поточний місцевий час у La Montana показано на годиннику вище.

Який часовий пояс у La Montana?

У La Montana використовується часовий пояс America/Montevideo.

Які координати у La Montana?

Координати La Montana: -31.6419, -57.5202.

Які міста поруч із La Montana?

Міста поруч із La Montana: Sauce Chico, Campo de Todos, Sauce, Laureles, Tomás Paz.

Чи є інші аеропорти поруч із La Montana?

Так, аеропорти поруч із La Montana: La Montana, Bayucua, Bayucua East, Azucitrus, San Nicanor.

О котрій схід і захід сонця у La Montana сьогодні?

Час сходу та заходу сонця для La Montana показано в розділі Сонце і Місяць вище.