Upper Saloum, Gambiya için Geçerli Saat

Gambiya bayrağı

Upper Saloum, Gambiya için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Upper Saloum, Gambiya İdari bölge

Çevrimiçi saat — Upper Saloum

Çevrimiçi saat — Upper Saloum

Africa/Banjul

Çevrimiçi saat — Upper Saloum

Upper Saloum ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Upper Saloum ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Upper Saloum ile karşılaştırılıyor.
Upper Saloum
00:00:00
Africa/Banjul · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Upper Saloum içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Upper Saloum mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Upper Saloum
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Upper Saloum çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Upper Saloum için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Upper Saloum için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Upper Saloum

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Upper Saloum, Gambiya. Time calculations use the Africa/Banjul time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Upper Saloum içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 11 sa 45 dk 27 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−43 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 12 sa 56 dk 20 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 11 sa 19 dk
Güneş azimutu
↑ 101° D ↓ 259° B
Altın saat
06:52–07:21 / 18:09–18:38
Mavi saat
06:30–06:39 / 18:51–18:59
Burç
Terazi

Ay

Evre: Büyüyen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 107° DGD ↓ 262° B
Aydınlanma
76%
Takımyıldız
Kova
Yaş
10.0 g
Mesafe
392.091 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Upper Saloum içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Upper Saloum içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Upper Saloum içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Africa/Banjul

Upper Saloum Hakkında

13.7500, -15.2000

Harita

Upper Saloum is a region of Gambiya, located in Afrika. The population of Upper Saloum is 16.539 people.

Kıta Afrika
Ülke Gambiya
Bölge Upper Saloum
ISO GM / GMB
Nüfus 16.539
TLD .gm
Para birimi GMD — Dalasi
Koordinatlar 13.7500, -15.2000

Gambiya içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Bakau Africa/Banjul (—)—
Bakoti Africa/Banjul (—)—
Banjul Africa/Banjul (—)—
Basse Santa Su Africa/Banjul (—)—
Busumbala Africa/Banjul (—)—
Dippa Kunda Africa/Banjul (—)—
Farafenni Africa/Banjul (—)—
Jamisa Africa/Banjul (—)—
Kaimbujae NDing Africa/Banjul (—)—
Kanifing Africa/Banjul (—)—
Kololi Africa/Banjul (—)—
Kunkujang Africa/Banjul (—)—
Lamin Africa/Banjul (—)—
Latri Sabiji Africa/Banjul (—)—
Old Jeswang Africa/Banjul (—)—
Old Yundum Africa/Banjul (—)—
Sanchaba Africa/Banjul (—)—
Sinchu Alagi Africa/Banjul (—)—
Talinding Africa/Banjul (—)—
Tujering Africa/Banjul (—)—

Central River için ilçeler ve kontluklar

SSS

Upper Saloum içinde şu anda saat kaç?

Upper Saloum şu anki yerel saat: —.

Upper Saloum hangi saat diliminde?

Upper Saloum, Africa/Banjul saat dilimini kullanır.

Upper Saloum içinde DST ne zaman başlar?

Upper Saloum yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Upper Saloum içinde DST ne zaman biter?

Upper Saloum yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Upper Saloum belong to?

Upper Saloum is a region of Gambiya.

What is the population of Upper Saloum?

The population of Upper Saloum is 16.539 people.

Upper Saloum için alternatif adlar nelerdir?

Upper Saloum şu adlarla da bilinir: Upper Saloum.

Upper Saloum, Gambiya için Geçerli Saat