Ughelli South, Nijerya için Geçerli Saat

Nijerya bayrağı

Ughelli South, Nijerya için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Ughelli South, Nijerya İdari bölge

Çevrimiçi saat — Ughelli South

Çevrimiçi saat — Ughelli South

Africa/Lagos

Çevrimiçi saat — Ughelli South

Ughelli South ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Ughelli South ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Ughelli South ile karşılaştırılıyor.
Ughelli South
00:00:00
Africa/Lagos · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Ughelli South içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Ughelli South mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Ughelli South
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Ughelli South çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Ughelli South için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Ughelli South için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Ughelli South

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Ughelli South, Nijerya. Time calculations use the Africa/Lagos time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Ughelli South içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 11 sa 57 dk 15 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−15 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 12 sa 25 dk 59 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 11 sa 48 dk 55 sn
Güneş azimutu
↑ 102° DGD ↓ 257° BGB
Altın saat
06:21–06:49 / 17:50–18:18
Mavi saat
06:00–06:08 / 18:31–18:40
Burç
Akrep

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 76° DKD ↓ 292° BKB
Aydınlanma
100%
Takımyıldız
Boğa
Yaş
15.1 g
Mesafe
367.938 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Ughelli South içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Ughelli South içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Ughelli South içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Africa/Lagos

Ughelli South Hakkında

5.3435, 5.9511

Harita

Ughelli South is a region of Nijerya, located in Afrika.

Kıta Afrika
Ülke Nijerya
Bölge Ughelli South
ISO NG / NGA
TLD .ng
Para birimi NGN — Naira
Koordinatlar 5.3435, 5.9511

Nijerya içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Ajegunle Africa/Lagos (—)—
Bauchi Africa/Lagos (—)—
Benin City Africa/Lagos (—)—
Ebute Ikorodu Africa/Lagos (—)—
Enugu Africa/Lagos (—)—
Gboko Africa/Lagos (—)—
Ikeja Africa/Lagos (—)—
Ile-Ife Africa/Lagos (—)—
Kaduna Africa/Lagos (—)—
Minna Africa/Lagos (—)—
Obalende Africa/Lagos (—)—
Okene Africa/Lagos (—)—
Ondo Africa/Lagos (—)—
Onitsha Africa/Lagos (—)—
Osogbo Africa/Lagos (—)—
Owerri Africa/Lagos (—)—
Oyo Africa/Lagos (—)—
Sapele Africa/Lagos (—)—
Umuahia Africa/Lagos (—)—
Zaria Africa/Lagos (—)—

Delta için ilçeler ve kontluklar

SSS

Ughelli South içinde şu anda saat kaç?

Ughelli South şu anki yerel saat: —.

Ughelli South hangi saat diliminde?

Ughelli South, Africa/Lagos saat dilimini kullanır.

Ughelli South içinde DST ne zaman başlar?

Ughelli South yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Ughelli South içinde DST ne zaman biter?

Ughelli South yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Ughelli South belong to?

Ughelli South is a region of Nijerya.

Ughelli South için alternatif adlar nelerdir?

Ughelli South şu adlarla da bilinir: Lâm Ughelli, Ughelli South, Ughelli Sud, Ughelli ta Kudu, Ughilli South.

Ughelli South, Nijerya için Geçerli Saat