Lafon County, Güney Sudan için Geçerli Saat

Güney Sudan bayrağı

Lafon County, Güney Sudan için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Lafon County, Güney Sudan İdari bölge

Çevrimiçi saat — Lafon County

Çevrimiçi saat — Lafon County

Africa/Juba

Çevrimiçi saat — Lafon County

Lafon County ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Lafon County ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Lafon County ile karşılaştırılıyor.
Lafon County
00:00:00
Africa/Juba · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Lafon County içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Lafon County mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Lafon County
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Lafon County çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Lafon County için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Lafon County için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Lafon County

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Lafon County, Güney Sudan. Time calculations use the Africa/Juba time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Lafon County içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 11 sa 58 dk 47 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−15 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 12 sa 24 dk 53 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 11 sa 50 dk
Güneş azimutu
↑ 101° D ↓ 259° B
Altın saat
05:35–06:03 / 17:05–17:33
Mavi saat
05:14–05:22 / 17:46–17:55
Burç
Terazi

Ay

Evre: Büyüyen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 101° DGD ↓ 268° B
Aydınlanma
84%
Takımyıldız
Balık
Yaş
10.9 g
Mesafe
387.270 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Lafon County içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Lafon County içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Lafon County içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Africa/Juba

Lafon County Hakkında

5.0332, 32.4691

Harita

Lafon County is a region of Güney Sudan, located in Afrika. The population of Lafon County is 163.071 people.

Kıta Afrika
Ülke Güney Sudan
Bölge Lafon County
ISO SS / SSD
Nüfus 163.071
TLD .ss
Para birimi SSP — Pound
Koordinatlar 5.0332, 32.4691

Güney Sudan içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Aweil Africa/Juba (—)—
Bentiu Africa/Juba (—)—
Gogrial Africa/Juba (—)—
Juba Africa/Juba (—)—
Kafia Kingi Africa/Juba (—)—
Kapoeta Africa/Juba (—)—
Kodok Africa/Juba (—)—
Kuacjok Africa/Juba (—)—
Malakal Africa/Juba (—)—
Maridi Africa/Juba (—)—
Ombusi Africa/Juba (—)—
Parjok Africa/Juba (—)—
Raga Africa/Juba (—)—
Rumbek Africa/Juba (—)—
Tambura Africa/Juba (—)—
Torit Africa/Juba (—)—
Winejok Africa/Juba (—)—
Yambio Africa/Juba (—)—
Yei Africa/Juba (—)—
Yirol Africa/Juba (—)—

Eastern Equatoria için ilçeler ve kontluklar

SSS

Lafon County içinde şu anda saat kaç?

Lafon County şu anki yerel saat: —.

Lafon County hangi saat diliminde?

Lafon County, Africa/Juba saat dilimini kullanır.

Lafon County içinde DST ne zaman başlar?

Lafon County yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Lafon County içinde DST ne zaman biter?

Lafon County yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Lafon County belong to?

Lafon County is a region of Güney Sudan.

What is the population of Lafon County?

The population of Lafon County is 163.071 people.

Lafon County, Güney Sudan için Geçerli Saat