Gwangjin-gu, Güney Kore için Geçerli Saat

Güney Kore bayrağı

Gwangjin-gu, Güney Kore için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Gwangjin-gu, Güney Kore İdari bölge

Çevrimiçi saat — Gwangjin-gu

Çevrimiçi saat — Gwangjin-gu

Asia/Seoul

Çevrimiçi saat — Gwangjin-gu

Gwangjin-gu ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Gwangjin-gu ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Gwangjin-gu ile karşılaştırılıyor.
Gwangjin-gu
00:00:00
Asia/Seoul · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Gwangjin-gu içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Gwangjin-gu mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Gwangjin-gu
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Gwangjin-gu çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Gwangjin-gu için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Gwangjin-gu için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Gwangjin-gu

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Gwangjin-gu, Güney Kore. Time calculations use the Asia/Seoul time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Gwangjin-gu içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 10 sa 57 dk 24 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−135 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 45 dk 31 sn
En kısa gün
22 Aralık 2026 — 9 sa 34 dk 11 sn
Güneş azimutu
↑ 104° DGD ↓ 256° BGB
Altın saat
06:47–07:23 / 17:08–17:44
Mavi saat
06:20–06:30 / 18:00–18:11
Burç
Terazi

Ay

Evre: Büyüyen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 99° D ↓ 273° B
Aydınlanma
89%
Takımyıldız
Balık
Yaş
11.6 g
Mesafe
383.385 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Gwangjin-gu içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Gwangjin-gu içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Gwangjin-gu içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Seoul

Gwangjin-gu Hakkında

37.5391, 127.0837

Harita

Gwangjin-gu is a region of Güney Kore, located in Asya. The population of Gwangjin-gu is 333.403 people.

Kıta Asya
Ülke Güney Kore
Bölge Gwangjin-gu
ISO KR / KOR
Nüfus 333.403
TLD .kr
Para birimi KRW — Won
Koordinatlar 37.5391, 127.0837

Güney Kore içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Cheongju-si Asia/Seoul (—)—
Çunçeon Asia/Seoul (—)—
Çungcu Asia/Seoul (—)—
Gangneung Asia/Seoul (—)—
Geoje Asia/Seoul (—)—
Gimhae Asia/Seoul (—)—
Gunpo Asia/Seoul (—)—
Gunsan Asia/Seoul (—)—
Gwangmyeong Asia/Seoul (—)—
Iksan Asia/Seoul (—)—
Jeju Şehri Asia/Seoul (—)—
Osan Asia/Seoul (—)—
Pohang Asia/Seoul (—)—
Pyeongtaek-si Asia/Seoul (—)—
Seogwipo Asia/Seoul (—)—
Suncheon Asia/Seoul (—)—
Suwon Asia/Seoul (—)—
Ulsan Asia/Seoul (—)—
Yangju Asia/Seoul (—)—
Yangsan Asia/Seoul (—)—

Seoul için ilçeler ve kontluklar

SSS

Gwangjin-gu içinde şu anda saat kaç?

Gwangjin-gu şu anki yerel saat: —.

Gwangjin-gu hangi saat diliminde?

Gwangjin-gu, Asia/Seoul saat dilimini kullanır.

Gwangjin-gu içinde DST ne zaman başlar?

Gwangjin-gu yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Gwangjin-gu içinde DST ne zaman biter?

Gwangjin-gu yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Gwangjin-gu belong to?

Gwangjin-gu is a region of Güney Kore.

What is the population of Gwangjin-gu?

The population of Gwangjin-gu is 333.403 people.

Gwangjin-gu için alternatif adlar nelerdir?

Gwangjin-gu şu adlarla da bilinir: 광진구, Gwangjin-gu, Gwangjin District.

Gwangjin-gu, Güney Kore için Geçerli Saat