Evren İlçesi, Türkiye Cumhuriyeti için Geçerli Saat

Türkiye Cumhuriyeti bayrağı

Evren İlçesi, Türkiye Cumhuriyeti için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Evren İlçesi, Türkiye Cumhuriyeti İdari bölge

Çevrimiçi saat — Evren İlçesi

Çevrimiçi saat — Evren İlçesi

Europe/Istanbul

Çevrimiçi saat — Evren İlçesi

Evren İlçesi ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Evren İlçesi ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Evren İlçesi ile karşılaştırılıyor.
Evren İlçesi
00:00:00
Europe/Istanbul · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Evren İlçesi içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Evren İlçesi mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Evren İlçesi
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Evren İlçesi çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Evren İlçesi için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Evren İlçesi için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Evren İlçesi

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Evren İlçesi, Türkiye Cumhuriyeti. Time calculations use the Europe/Istanbul time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Evren İlçesi içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 10 sa 48 dk 19 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−141 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 54 dk 44 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 9 sa 25 dk 31 sn
Güneş azimutu
↑ 105° DGD ↓ 255° BGB
Altın saat
07:04–07:41 / 17:15–17:52
Mavi saat
06:37–06:47 / 18:09–18:20
Burç
Akrep

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 81° D ↓ 292° BKB
Aydınlanma
99%
Takımyıldız
Koç
Yaş
13.9 g
Mesafe
371.963 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Evren İlçesi içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Evren İlçesi içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Evren İlçesi içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Europe/Istanbul

Evren İlçesi Hakkında

39.0300, 33.7977

Harita

Evren İlçesi is a region of Türkiye Cumhuriyeti, located in Asya. The population of Evren İlçesi is 2.995 people.

Kıta Asya
Ülke Türkiye Cumhuriyeti
Bölge Evren İlçesi
Largest city Çatalpınar
ISO TR / TUR
Nüfus 2.995
TLD .tr
Para birimi TRY — Lira
Koordinatlar 39.0300, 33.7977

Evren İlçesi içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

7 / 7
Şehir ▲Saat
Altınbaşak Europe/Istanbul (—)—
Cebirli Europe/Istanbul (—)—
Çatalpınar Europe/Istanbul (—)—
Demirayak Europe/Istanbul (—)—
İbrahimbeyli Europe/Istanbul (—)—
Solakuşağı Europe/Istanbul (—)—
Yusufuşağı Europe/Istanbul (—)—

Türkiye Cumhuriyeti içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Ankara Europe/Istanbul (—)—
Antakya Europe/Istanbul (—)—
Antalya Europe/Istanbul (—)—
Ataşehir Europe/Istanbul (—)—
Batman Europe/Istanbul (—)—
Erzurum Europe/Istanbul (—)—
Gaziantep Europe/Istanbul (—)—
Gebze Europe/Istanbul (—)—
İstanbul Europe/Istanbul (—)—
Kayseri Europe/Istanbul (—)—
Konak Europe/Istanbul (—)—
Konya Europe/Istanbul (—)—
Malatya Europe/Istanbul (—)—
Merkezefendi Europe/Istanbul (—)—
Mersin Europe/Istanbul (—)—
Nilüfer Europe/Istanbul (—)—
Samsun Europe/Istanbul (—)—
Şanlıurfa Europe/Istanbul (—)—
Tarsus Europe/Istanbul (—)—
Umraniye Europe/Istanbul (—)—

Ankara için ilçeler ve kontluklar

SSS

Evren İlçesi içinde şu anda saat kaç?

Evren İlçesi şu anki yerel saat: —.

Evren İlçesi hangi saat diliminde?

Evren İlçesi, Europe/Istanbul saat dilimini kullanır.

Evren İlçesi içinde DST ne zaman başlar?

Evren İlçesi yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Evren İlçesi içinde DST ne zaman biter?

Evren İlçesi yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Evren İlçesi belong to?

Evren İlçesi is a region of Türkiye Cumhuriyeti.

What is the population of Evren İlçesi?

The population of Evren İlçesi is 2.995 people.

Evren İlçesi için alternatif adlar nelerdir?

Evren İlçesi şu adlarla da bilinir: Evren İlçesi.

Evren İlçesi, Türkiye Cumhuriyeti için Geçerli Saat