Colombo District, Sri Lanka için Geçerli Saat

Sri Lanka bayrağı

Colombo District, Sri Lanka için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Colombo District, Sri Lanka İdari bölge

Çevrimiçi saat — Colombo District

Çevrimiçi saat — Colombo District

Asia/Colombo

Çevrimiçi saat — Colombo District

Colombo District ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Colombo District ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Colombo District ile karşılaştırılıyor.
Colombo District
00:00:00
Asia/Colombo · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Colombo District içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Colombo District mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Colombo District
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Colombo District çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Colombo District için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Colombo District için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Colombo District

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Colombo District, Sri Lanka. Time calculations use the Asia/Colombo time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Colombo District içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 11 sa 55 dk 16 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−20 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 12 sa 31 dk 21 sn
En kısa gün
22 Aralık 2026 — 11 sa 43 dk 36 sn
Güneş azimutu
↑ 102° DGD ↓ 258° BGB
Altın saat
05:56–06:24 / 17:23–17:51
Mavi saat
05:35–05:43 / 18:04–18:12
Burç
Akrep

Ay

Evre: Büyüyen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 90° D ↓ 280° B
Aydınlanma
95%
Takımyıldız
Koç
Yaş
12.7 g
Mesafe
377.225 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Colombo District içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Colombo District içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Colombo District içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Colombo

Colombo District Hakkında

6.8664, 80.0166

Harita

Colombo District is a region of Sri Lanka, located in Asya. The population of Colombo District is 2.273.260 people.

Kıta Asya
Ülke Sri Lanka
Bölge Colombo District
Largest city Kolombo
ISO LK / LKA
Nüfus 2.273.260
TLD .lk
Para birimi LKR — Rupee
Koordinatlar 6.8664, 80.0166

Colombo District içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

13 / 13
Şehir ▲Saat
Battaramulla Asia/Colombo (—)—
Dehiwala-Mount Lavinia Asia/Colombo (—)—
Hanwella Ihala Asia/Colombo (—)—
Homagama Asia/Colombo (—)—
Kolombo Asia/Colombo (—)—
Kolonnawa Asia/Colombo (—)—
Kotikawatta Asia/Colombo (—)—
Maharagama Asia/Colombo (—)—
Mawalgama Asia/Colombo (—)—
Moratuwa Asia/Colombo (—)—
Mulleriyawa Asia/Colombo (—)—
Pita Kotte Asia/Colombo (—)—
Sri Jayewardenepura Kotte Asia/Colombo (—)—

Sri Lanka içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Ambalantota Asia/Colombo (—)—
Badulla Asia/Colombo (—)—
Battaramulla Asia/Colombo (—)—
Dehiwala-Mount Lavinia Asia/Colombo (—)—
Hendala Asia/Colombo (—)—
Homagama Asia/Colombo (—)—
Jaffna Asia/Colombo (—)—
Kalmunai Asia/Colombo (—)—
Kalutara Asia/Colombo (—)—
Kandana Asia/Colombo (—)—
Katunayaka Asia/Colombo (—)—
Kotikawatta Asia/Colombo (—)—
Maharagama Asia/Colombo (—)—
Matale Asia/Colombo (—)—
Moratuwa Asia/Colombo (—)—
Mulleriyawa Asia/Colombo (—)—
Puttalam Asia/Colombo (—)—
Sri Jayewardenepura Kotte Asia/Colombo (—)—
Trinkomalee Asia/Colombo (—)—
Valvettithurai Asia/Colombo (—)—

Western Province için ilçeler ve kontluklar

SSS

Colombo District içinde şu anda saat kaç?

Colombo District şu anki yerel saat: —.

Colombo District hangi saat diliminde?

Colombo District, Asia/Colombo saat dilimini kullanır.

Colombo District içinde DST ne zaman başlar?

Colombo District yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Colombo District içinde DST ne zaman biter?

Colombo District yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Colombo District belong to?

Colombo District is a region of Sri Lanka.

What is the population of Colombo District?

The population of Colombo District is 2.273.260 people.

Colombo District için alternatif adlar nelerdir?

Colombo District şu adlarla da bilinir: 콜롬보구, Ardal Colombo, Colombo, Colombo District, Colombon piirikunta, Distretto di Colombo, Districte de Colombo, Distrik Kolombo, Distrito de Colombo, Kolombo.

Colombo District, Sri Lanka için Geçerli Saat