Argayashsky District, Rusya için Geçerli Saat

Rusya bayrağı

Argayashsky District, Rusya için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

 

Çevrimiçi saat — Argayashsky District

Çevrimiçi saat — Argayashsky District

Asia/Yekaterinburg

Çevrimiçi saat — Argayashsky District

Argayashsky District ve Sizin Saatiniz

Orta güven
—
—
Argayashsky District
00:00:00
Asia/Yekaterinburg · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Argayashsky District içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Argayashsky District içinde saat 00:00, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Argayashsky District mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Argayashsky District
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Argayashsky District çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Argayashsky District için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Argayashsky District için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Business hours and time difference: Argayashsky District

Use the time converter to plan calls, meetings, and working hours between your location and Argayashsky District, Rusya. Time calculations use the Asia/Yekaterinburg time zone and automatically adjust for daylight saving time when applicable.

Argayashsky District içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 10 sa 13 dk 22 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−265 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 17 sa 28 dk 31 sn
En kısa gün
22 Aralık 2026 — 7 sa 4 dk 38 sn
Güneş azimutu
↑ 106° DGD ↓ 253° BGB
Altın saat
07:34–08:26 / 16:56–17:48
Mavi saat
06:57–07:11 / 18:11–18:25
Burç
Terazi

Ay

Evre: İlk dördün

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 137° GD ↓ 233° GB
Aydınlanma
56%
Takımyıldız
Kova
Yaş
7.9 g
Mesafe
401.147 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Argayashsky District içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Argayashsky District içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Argayashsky District içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Yekaterinburg

Argayashsky District Hakkında

55.4167, 60.7500

Harita

Argayashsky District is a region of Rusya, located in Avrupa. The population of Argayashsky District is 41.012 people.

Kıta Avrupa
Ülke Rusya
Bölge Argayashsky District
ISO RU / RUS
Nüfus 41.012
TLD .ru
Para birimi RUB — Ruble
Koordinatlar 55.4167, 60.7500

Rusya içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Arkhangelsk Europe/Moscow (—)—
Barnaul Asia/Barnaul (—)—
Bryansk Europe/Moscow (—)—
Çelyabinsk Asia/Yekaterinburg (—)—
İrkutsk Asia/Irkutsk (—)—
İvanovo Europe/Moscow (—)—
Kazan Europe/Moscow (—)—
Kirov Europe/Kirov (—)—
Mahçkale Europe/Moscow (—)—
Naberezhnye Chelny Europe/Moscow (—)—
Nijni Novgorod Europe/Moscow (—)—
Nizhny Tagil Asia/Yekaterinburg (—)—
Novosibirsk Asia/Novosibirsk (—)—
Omsk Asia/Omsk (—)—
Penza Europe/Moscow (—)—
Saratov Europe/Saratov (—)—
Stavropol Europe/Moscow (—)—
Tolyatti Europe/Samara (—)—
Ulan Ude Asia/Irkutsk (—)—
Vladivostok Asia/Vladivostok (—)—

Chelyabinsk için ilçeler ve kontluklar

SSS

Argayashsky District içinde şu anda saat kaç?

Argayashsky District şu anki yerel saat: —.

Argayashsky District hangi saat diliminde?

Argayashsky District, Asia/Yekaterinburg saat dilimini kullanır.

Argayashsky District içinde DST ne zaman başlar?

Argayashsky District yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Argayashsky District içinde DST ne zaman biter?

Argayashsky District yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

What country does Argayashsky District belong to?

Argayashsky District is a region of Rusya.

What is the population of Argayashsky District?

The population of Argayashsky District is 41.012 people.

Argayashsky District için alternatif adlar nelerdir?

Argayashsky District şu adlarla da bilinir: Argayashskiy Rayon, Argayashsky District, Аргаяшский Район.

Argayashsky District, Rusya için Geçerli Saat