Yeokbuk-dong, Güney Kore için Geçerli Saat

Güney Kore bayrağı

Yeokbuk-dong, Gyeonggi-do, Güney Kore için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

 

Çevrimiçi saat — Yeokbuk-dong, Güney Kore

Çevrimiçi saat — Yeokbuk-dong

Asia/Seoul

Çevrimiçi saat — Yeokbuk-dong

Yeokbuk-dong ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Yeokbuk-dong
00:00:00
Asia/Seoul · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Yeokbuk-dong içinde durum Mesai saatleri
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi zaman
Yeokbuk-dong içinde saat 00:00, Mesai saatleri.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Yeokbuk-dong mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Yeokbuk-dong
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Yeokbuk-dong çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Yeokbuk-dong için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Yeokbuk-dong için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Çalışma saatleri ve saat farkı: Yeokbuk-dong

Bulunduğunuz konum ile Yeokbuk-dong, Güney Kore arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Asia/Seoul saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Yeokbuk-dong içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 13 sa 3 dk 46 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−135 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 43 dk 46 sn
En kısa gün
22 Aralık 2026 — 9 sa 35 dk 50 sn
Güneş azimutu
↑ 78° DKD ↓ 282° BKB
Altın saat
05:59–06:34 / 18:28–19:03
Mavi saat
05:33–05:43 / 19:19–19:30
Burç
Başak

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 92° D ↓ 280° B
Aydınlanma
96%
Takımyıldız
Koç
Yaş
16.7 g
Mesafe
383.529 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Yeokbuk-dong içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Yeokbuk-dong içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Yeokbuk-dong içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Seoul

Yeokbuk-dong, Güney Kore Hakkında

37.2458, 127.1839

Harita

Yeokbuk-dong, Asya kıtasında bulunan Güney Kore ülkesindeki şehirlerden biridir. Yeokbuk-dong nüfusu 0 kişidir.

Kıta Asya
Ülke Güney Kore
Şehir Yeokbuk-dong
ISO KR / KOR
Nüfus 0
TLD .kr
Para birimi KRW — Won
Koordinatlar 37.2458, 127.1839

Güney Kore içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Ansan-si Asia/Seoul (—)
Anyang-si Asia/Seoul (—)
Bucheon-si Asia/Seoul (—)
Changwon Asia/Seoul (—)
Cheonan Asia/Seoul (—)
Cheongju-si Asia/Seoul (—)
Daegu Asia/Seoul (—)
Daejeon Asia/Seoul (—)
Gimhae Asia/Seoul (—)
Goyang-si Asia/Seoul (—)
Gwangju Asia/Seoul (—)
Hwaseong-si Asia/Seoul (—)
İncheon Asia/Seoul (—)
Jeonju Asia/Seoul (—)
Pohang Asia/Seoul (—)
Pusan Asia/Seoul (—)
Seongnam-si Asia/Seoul (—)
Seul Asia/Seoul (—)
Suwon Asia/Seoul (—)
Ulsan Asia/Seoul (—)

Güney Kore içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Ansan-si Asia/Seoul (—)
Anyang-si Asia/Seoul (—)
Çungcu Asia/Seoul (—)
Daegu Asia/Seoul (—)
Gimhae Asia/Seoul (—)
Gimpo-si Asia/Seoul (—)
Gwangmyeong Asia/Seoul (—)
Gyeongsan-si Asia/Seoul (—)
Hanam Asia/Seoul (—)
Iksan Asia/Seoul (—)
Jinju Asia/Seoul (—)
Masan Asia/Seoul (—)
Mokpo Asia/Seoul (—)
Osan Asia/Seoul (—)
Pohang Asia/Seoul (—)
Pusan Asia/Seoul (—)
Sejong Asia/Seoul (—)
Uijeongbu-si Asia/Seoul (—)
Wŏnju Asia/Seoul (—)
Yeosu Asia/Seoul (—)

SSS

Yeokbuk-dong içinde şu anda saat kaç?

Yeokbuk-dong şu anki yerel saat: —.

Yeokbuk-dong hangi saat diliminde?

Yeokbuk-dong, Asia/Seoul saat dilimini kullanır.

Yeokbuk-dong içinde DST ne zaman başlar?

Yeokbuk-dong yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Yeokbuk-dong içinde DST ne zaman biter?

Yeokbuk-dong yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Yeokbuk-dong için alternatif adlar nelerdir?

Yeokbuk-dong şu adlarla da bilinir: 역북동, Yeokbuk-dong, Yŏkpuk-tong.