Wono Redjo, Surinam için Geçerli Saat

Surinam bayrağı

Wono Redjo, Marowjine District, Surinam için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Wono Redjo, Surinam

Çevrimiçi saat — Wono Redjo

America/Paramaribo

Çevrimiçi saat — Wono Redjo

Wono Redjo ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Wono Redjo
--:--:--
America/Paramaribo · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Wono Redjo içinde durum Akşam
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Belki uygun
Wono Redjo içinde saat --:--, Akşam.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Wono Redjo mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Wono Redjo
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Wono Redjo çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Wono Redjo için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Wono Redjo için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Wono Redjo içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 12 sa 26 dk 37 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−4 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 12 sa 27 dk
Shortest day
21 Aralık 2026 — 11 sa 47 dk 55 sn
Sun azimuth
↑ 67° ENE ↓ 293° WNW
Golden hour
06:28–06:58 / 18:25–18:54
Blue hour
06:05–06:14 / 19:08–19:17
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 115° ESE ↓ 250° WSW
Aydınlanma
98%
Constellation
Oğlak
Yaş
16.2 g
Mesafe
402.547 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Wono Redjo içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Wono Redjo içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Wono Redjo içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
America/Paramaribo

Wono Redjo, Surinam Hakkında

5.6333, -54.4000

Harita

Wono Redjo, Güney Amerika kıtasında bulunan Surinam ülkesindeki şehirlerden biridir. Wono Redjo nüfusu 0 kişidir; bu, Surinam toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Güney Amerika
Ülke Surinam
Şehir Wono Redjo
ISO SR / SUR
Nüfus 0
TLD .sr
Para birimi SRD — Dollar
Koordinatlar 5.6333, -54.4000

Surinam içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Albina America/Paramaribo (—)
Alkmaar America/Paramaribo (—)
Brokopondo America/Paramaribo (—)
Brownsweg America/Paramaribo (—)
Calcutta America/Paramaribo (—)
Groningen America/Paramaribo (—)
Jarikaba America/Paramaribo (—)
Kampong Baroe America/Paramaribo (—)
Lelydorp America/Paramaribo (—)
Mariënburg America/Paramaribo (—)
Meerzorg America/Paramaribo (—)
Moengo America/Paramaribo (—)
Onverwacht America/Paramaribo (—)
Paramaribo America/Paramaribo (—)
Powakka America/Paramaribo (—)
Tamanredjo America/Paramaribo (—)
Totness America/Paramaribo (—)
Wageningen America/Paramaribo (—)
Yeni Amsterdam America/Paramaribo (—)
Yeni Nickerie America/Paramaribo (—)

Surinam içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

1 / 1
Şehir Saat
Paramaribo America/Paramaribo (—)

SSS

Wono Redjo içinde şu anda saat kaç?

Wono Redjo için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Wono Redjo hangi saat diliminde?

Wono Redjo, America/Paramaribo saat dilimini kullanır.

Wono Redjo içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Wono Redjo içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Wono Redjo için alternatif adlar nelerdir?

Wono Redjo şu adlarla da bilinir: Wonoredjo, Wono Redjo.