Two Johns Estates, Amerika Birleşik Devletleri için Geçerli Saat

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı

Two Johns Estates, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Two Johns Estates, Amerika Birleşik Devletleri

Çevrimiçi saat — Two Johns Estates

America/New_York

Çevrimiçi saat — Two Johns Estates

Two Johns Estates ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Two Johns Estates
--:--:--
America/New_York · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Two Johns Estates içinde durum Akşam
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Belki uygun
Two Johns Estates içinde saat --:--, Akşam.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Two Johns Estates mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Two Johns Estates
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Two Johns Estates çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Two Johns Estates için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
116 gün içinde — saatler ileri 1 saat alınır
26 Nisan 1970 Pazar · 01:59 → 03:01 · Yeni fark: UTC−4

Two Johns Estates içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 14 sa 51 dk 25 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−27 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 14 sa 53 dk 25 sn
Shortest day
21 Aralık 2026 — 9 sa 26 dk 45 sn
Sun azimuth
↑ 59° ENE ↓ 301° WNW
Golden hour
05:41–06:21 / 19:52–20:32
Blue hour
05:09–05:21 / 20:51–21:04
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 127° SE ↓ 235° SW
Aydınlanma
100%
Constellation
Oğlak
Yaş
14.5 g
Mesafe
405.594 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Two Johns Estates içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Two Johns Estates içinde Yaz Saati

Etkin — EDT

Two Johns Estates için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 125 gün sonra kadar 1 saat geri.

05:00

DST başlar

Yaz saati başlar



07:00 08:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



06:00 05:00 (−1 saat geri)

Two Johns Estates, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

38.8218, -75.8622

Harita

Two Johns Estates, Kuzey Amerika kıtasında bulunan Amerika Birleşik Devletleri ülkesindeki şehirlerden biridir. Two Johns Estates nüfusu 0 kişidir; bu, Amerika Birleşik Devletleri toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Kuzey Amerika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Two Johns Estates
ISO US / USA
Nüfus 0
TLD .us
Para birimi USD — Dollar
Koordinatlar 38.8218, -75.8622

Amerika Birleşik Devletleri içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Austin America/Chicago (—)
Brooklyn America/New_York (—)
Charlotte America/New_York (—)
Columbus America/New_York (—)
Dallas America/Chicago (—)
Fort Worth America/Chicago (—)
Houston America/Chicago (—)
Indianapolis America/Indiana/Indianapolis (—)
Jacksonville America/New_York (—)
Los Angeles America/Los_Angeles (—)
Manhattan America/New_York (—)
New York kenti America/New_York (—)
Philadelphia America/New_York (—)
Phoenix America/Phoenix (—)
Queens America/New_York (—)
San Antonio America/Chicago (—)
San Diego America/Los_Angeles (—)
San Jose America/Los_Angeles (—)
Şikago America/Chicago (—)
The Bronx America/New_York (—)

Amerika Birleşik Devletleri içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Arlington America/Chicago (—)
Bloomington America/Chicago (—)
Bryan America/Chicago (—)
East Norwalk America/New_York (—)
Framingham Center America/New_York (—)
Hayward America/Los_Angeles (—)
Miami Gardens America/New_York (—)
Naperville America/Chicago (—)
Norman America/Chicago (—)
North Richland Hills America/Chicago (—)
Palm Coast America/New_York (—)
Portland America/Los_Angeles (—)
Raleigh America/New_York (—)
Saint Cloud America/Chicago (—)
Salem America/Los_Angeles (—)
Springfield America/New_York (—)
Tempe Junction America/Phoenix (—)
The Bronx America/New_York (—)
Vallejo America/Los_Angeles (—)
Wichita America/Chicago (—)

Aynı saat dilimindeki şehirler

SSS

Two Johns Estates içinde şu anda saat kaç?

Two Johns Estates için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Two Johns Estates hangi saat diliminde?

Two Johns Estates, America/New_York saat dilimini kullanır.

Two Johns Estates içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Two Johns Estates içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.