Orhaniye, Türkiye Cumhuriyeti için Geçerli Saat

Türkiye Cumhuriyeti bayrağı

Orhaniye, Edirne, Türkiye Cumhuriyeti için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Orhaniye, Türkiye Cumhuriyeti

Çevrimiçi saat — Orhaniye

Europe/Istanbul

Çevrimiçi saat — Orhaniye

Orhaniye ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Orhaniye
--:--:--
Europe/Istanbul · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Orhaniye içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Orhaniye içinde saat --:--, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Orhaniye mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Orhaniye
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Orhaniye çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Orhaniye için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Orhaniye için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Çalışma saatleri ve saat farkı: Orhaniye

Bulunduğunuz konum ile Orhaniye, Türkiye Cumhuriyeti arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Europe/Istanbul saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Orhaniye içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 14 sa 59 dk 47 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−49 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 15 sa 5 dk 51 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 9 sa 15 dk 5 sn
Güneş azimutu
↑ 58° DKD ↓ 302° BKB
Altın saat
05:48–06:29 / 20:07–20:48
Mavi saat
05:15–05:28 / 21:08–21:21
Burç
Yengeç

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 101° D ↓ —
Aydınlanma
75%
Takımyıldız
Balık
Yaş
19.7 g
Mesafe
390.369 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Orhaniye içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Orhaniye içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Orhaniye içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Europe/Istanbul

Orhaniye, Türkiye Cumhuriyeti Hakkında

40.7324, 26.4326

Harita

Orhaniye, Asya kıtasında bulunan Türkiye Cumhuriyeti ülkesindeki şehirlerden biridir. Orhaniye nüfusu 416 kişidir; bu, Türkiye Cumhuriyeti toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Asya
Ülke Türkiye Cumhuriyeti
Şehir Orhaniye
ISO TR / TUR
Nüfus 416
TLD .tr
Para birimi TRY — Lira
Koordinatlar 40.7324, 26.4326

Türkiye Cumhuriyeti içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Adana Europe/Istanbul (—)
Ankara Europe/Istanbul (—)
Antalya Europe/Istanbul (—)
Bağcılar Europe/Istanbul (—)
Bahçelievler Europe/Istanbul (—)
Bursa Europe/Istanbul (—)
Çankaya Europe/Istanbul (—)
Diyarbakır Europe/Istanbul (—)
Erzurum Europe/Istanbul (—)
Eskişehir Europe/Istanbul (—)
Gaziantep Europe/Istanbul (—)
İçel Europe/Istanbul (—)
İstanbul Europe/Istanbul (—)
İzmir Europe/Istanbul (—)
Kayseri Europe/Istanbul (—)
Konya Europe/Istanbul (—)
Malatya Europe/Istanbul (—)
Nilüfer Europe/Istanbul (—)
Umraniye Europe/Istanbul (—)
Van Europe/Istanbul (—)

Türkiye Cumhuriyeti içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Ahlat Europe/Istanbul (—)
Aivali Europe/Istanbul (—)
Akçapınar Europe/Istanbul (—)
Ardeşen Europe/Istanbul (—)
Bismil Europe/Istanbul (—)
Çankaya Europe/Istanbul (—)
Diyarbakır Europe/Istanbul (—)
İstanbul Europe/Istanbul (—)
İzmit Europe/Istanbul (—)
Kâhta Europe/Istanbul (—)
Karabağlar Europe/Istanbul (—)
Lüleburgaz Europe/Istanbul (—)
Malatya Europe/Istanbul (—)
Muratpaşa Europe/Istanbul (—)
Mustafakemalpaşa Europe/Istanbul (—)
Ordu Europe/Istanbul (—)
Silvan Europe/Istanbul (—)
Sorgun Europe/Istanbul (—)
Söke Europe/Istanbul (—)
Şırnak Europe/Istanbul (—)

SSS

Orhaniye içinde şu anda saat kaç?

Orhaniye şu anki yerel saat: —.

Orhaniye hangi saat diliminde?

Orhaniye, Europe/Istanbul saat dilimini kullanır.

Orhaniye içinde DST ne zaman başlar?

Orhaniye yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Orhaniye içinde DST ne zaman biter?

Orhaniye yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Orhaniye için alternatif adlar nelerdir?

Orhaniye şu adlarla da bilinir: Orhaniye, Todoric.