Langtown Mill, Amerika Birleşik Devletleri için Geçerli Saat

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı

Langtown Mill, Maine, Amerika Birleşik Devletleri için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Langtown Mill, Amerika Birleşik Devletleri

Çevrimiçi saat — Langtown Mill

America/New_York

Çevrimiçi saat — Langtown Mill

Langtown Mill ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Langtown Mill
--:--:--
America/New_York · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Langtown Mill içinde durum Akşam
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Belki uygun
Langtown Mill içinde saat --:--, Akşam.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Langtown Mill mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Langtown Mill
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Langtown Mill çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Langtown Mill için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
116 gün içinde — saatler ileri 1 saat alınır
26 Nisan 1970 Pazar · 01:59 → 03:01 · Yeni fark: UTC−4

Çalışma saatleri ve saat farkı: Langtown Mill

Bulunduğunuz konum ile Langtown Mill, Amerika Birleşik Devletleri arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları America/New_York saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Langtown Mill içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 15 sa 30 dk 5 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−60 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 15 sa 37 dk 38 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 8 sa 45 dk 27 sn
Güneş azimutu
↑ 56° KD ↓ 304° KB
Altın saat
05:01–05:46 / 19:47–20:31
Mavi saat
04:24–04:39 / 20:54–21:08
Burç
Yengeç

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 100° D ↓ 273° B
Aydınlanma
72%
Takımyıldız
Balık
Yaş
20.0 g
Mesafe
389.087 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Langtown Mill içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Langtown Mill içinde Yaz Saati

Etkin — EDT

Langtown Mill için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 119 gün sonra kadar 1 saat geri.

05:00

DST başlar

Yaz saati başlar



07:00 08:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



06:00 05:00 (−1 saat geri)

Langtown Mill, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

45.0664, -70.5767

Harita

Langtown Mill, Kuzey Amerika kıtasında bulunan Amerika Birleşik Devletleri ülkesindeki şehirlerden biridir. Langtown Mill nüfusu 0 kişidir; bu, Amerika Birleşik Devletleri toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Kuzey Amerika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Langtown Mill
ISO US / USA
Nüfus 0
TLD .us
Para birimi USD — Dollar
Koordinatlar 45.0664, -70.5767

Amerika Birleşik Devletleri içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Austin America/Chicago (—)
Borough of Queens America/New_York (—)
Brooklyn America/New_York (—)
Charlotte America/New_York (—)
Columbus America/New_York (—)
Dallas America/Chicago (—)
Fort Worth America/Chicago (—)
Houston America/Chicago (—)
Indianapolis America/Indiana/Indianapolis (—)
Jacksonville America/New_York (—)
Los Angeles America/Los_Angeles (—)
Manhattan America/New_York (—)
New York kenti America/New_York (—)
Philadelphia America/New_York (—)
Phoenix America/Phoenix (—)
San Antonio America/Chicago (—)
San Diego America/Los_Angeles (—)
San Jose America/Los_Angeles (—)
Şikago America/Chicago (—)
The Bronx America/New_York (—)

Amerika Birleşik Devletleri içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Allentown America/New_York (—)
Bellingham America/Los_Angeles (—)
Cape Coral America/New_York (—)
Dallas America/Chicago (—)
Dubuque America/Chicago (—)
Eugene America/Los_Angeles (—)
Grand Prairie America/Chicago (—)
Long Beach America/Los_Angeles (—)
Madison America/Chicago (—)
Manhattan America/New_York (—)
Mansfield America/Chicago (—)
Mt. Pleasant America/New_York (—)
Pasadena America/Los_Angeles (—)
Provo America/Denver (—)
Pueblo America/Denver (—)
Renton America/Los_Angeles (—)
Sacramento America/Los_Angeles (—)
San Angelo America/Chicago (—)
Sandy Springs America/New_York (—)
Springdale America/Chicago (—)

Aynı saat dilimindeki şehirler

SSS

Langtown Mill içinde şu anda saat kaç?

Langtown Mill şu anki yerel saat: —.

Langtown Mill hangi saat diliminde?

Langtown Mill, America/New_York saat dilimini kullanır.

Langtown Mill içinde DST ne zaman başlar?

Langtown Mill'de yaz saati uygulaması 8 Mart 2026 tarihinde başlar.

Langtown Mill içinde DST ne zaman biter?

Langtown Mill'de yaz saati uygulaması 1 Kasım 2026 tarihinde sona erer.