Kapsan’gol, Kuzey Kore için Geçerli Saat

Kuzey Kore bayrağı

Kapsan’gol, South Hamgyong, Kuzey Kore için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Kapsan’gol, Kuzey Kore

Çevrimiçi saat — Kapsan’gol

Asia/Pyongyang

Çevrimiçi saat — Kapsan’gol

Kapsan’gol ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Kapsan’gol
--:--:--
Asia/Pyongyang · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Kapsan’gol içinde durum Mesai saatleri
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi zaman
Kapsan’gol içinde saat --:--, Mesai saatleri.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Kapsan’gol mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Kapsan’gol
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Kapsan’gol çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Kapsan’gol için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Kapsan’gol için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Çalışma saatleri ve saat farkı: Kapsan’gol

Bulunduğunuz konum ile Kapsan’gol, Kuzey Kore arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Asia/Pyongyang saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Kapsan’gol içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 15 sa 2 dk 4 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−49 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 15 sa 7 dk 58 sn
En kısa gün
22 Aralık 2026 — 9 sa 13 dk 6 sn
Güneş azimutu
↑ 58° DKD ↓ 302° BKB
Altın saat
04:57–05:38 / 19:18–19:59
Mavi saat
04:24–04:37 / 20:19–20:32
Burç
Yengeç

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 103° DGD ↓ 269° B
Aydınlanma
77%
Takımyıldız
Balık
Yaş
19.5 g
Mesafe
391.433 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Kapsan’gol içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Kapsan’gol içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Kapsan’gol içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Pyongyang

Kapsan’gol, Kuzey Kore Hakkında

41.0468, 128.9754

Harita

Kapsan’gol, Asya kıtasında bulunan Kuzey Kore ülkesindeki şehirlerden biridir. Kapsan’gol nüfusu 0 kişidir; bu, Kuzey Kore toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Asya
Ülke Kuzey Kore
Şehir Kapsan’gol
ISO KP / PRK
Nüfus 0
TLD .kp
Para birimi KPW — Won
Koordinatlar 41.0468, 128.9754

Kuzey Kore içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Changam-ch’on Asia/Pyongyang (—)
Chongjin Asia/Pyongyang (—)
Haeju Asia/Pyongyang (—)
Hamhung Asia/Pyongyang (—)
Hŭngnam Asia/Pyongyang (—)
Hyesan Asia/Pyongyang (—)
Kaech’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Kaesong Asia/Pyongyang (—)
Kanggye Asia/Pyongyang (—)
Man’gyŏngdae-ri Asia/Pyongyang (—)
Nampo Asia/Pyongyang (—)
Paech’ŏn-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Pyongyang Asia/Pyongyang (—)
Sariwon Asia/Pyongyang (—)
Sinp’o Asia/Pyongyang (—)
Sinuiju Asia/Pyongyang (—)
Songnim-ni Asia/Pyongyang (—)
Sunch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Tŏkch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Wonsan Asia/Pyongyang (—)

Kuzey Kore içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Hongwŏn Asia/Pyongyang (—)
Hwadae Asia/Pyongyang (—)
Hwasŏng Asia/Pyongyang (—)
Hyesan Asia/Pyongyang (—)
Hyesan-dong Asia/Pyongyang (—)
Kaech’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Kilju Asia/Pyongyang (—)
Myŏnggan-dong Asia/Pyongyang (—)
Ongjin Asia/Pyongyang (—)
Ŏrang Asia/Pyongyang (—)
Paech’ŏn-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Pyongyang Asia/Pyongyang (—)
Rajin Asia/Pyongyang (—)
Sariwon Asia/Pyongyang (—)
Sinp’o Asia/Pyongyang (—)
Songnim-ni Asia/Pyongyang (—)
Sunch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
T’aet’an-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Tŏkch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Ŭllyul Asia/Pyongyang (—)

SSS

Kapsan’gol içinde şu anda saat kaç?

Kapsan’gol şu anki yerel saat: —.

Kapsan’gol hangi saat diliminde?

Kapsan’gol, Asia/Pyongyang saat dilimini kullanır.

Kapsan’gol içinde DST ne zaman başlar?

Kapsan’gol yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Kapsan’gol içinde DST ne zaman biter?

Kapsan’gol yaz saati uygulaması yapmamaktadır.

Kapsan’gol için alternatif adlar nelerdir?

Kapsan’gol şu adlarla da bilinir: 갑산골, 갑산동, Gapsandong, Gapsangol, Kapsan-dong, Kapsan’gol, Kapsankol.