Kangam-dong, Kuzey Kore için Geçerli Saat

Kuzey Kore bayrağı

Kangam-dong, North Hwanghae, Kuzey Kore için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Kangam-dong, Kuzey Kore

Çevrimiçi saat — Kangam-dong

Asia/Pyongyang

Çevrimiçi saat — Kangam-dong

Kangam-dong ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Kangam-dong
--:--:--
Asia/Pyongyang · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Kangam-dong içinde durum Mesai saatleri
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi zaman
Kangam-dong içinde saat --:--, Mesai saatleri.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Kangam-dong mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Kangam-dong
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Kangam-dong çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Kangam-dong için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Kangam-dong için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Kangam-dong içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 14 sa 48 dk 26 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−28 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 14 sa 50 dk 37 sn
Shortest day
22 Aralık 2026 — 9 sa 29 dk 23 sn
Sun azimuth
↑ 59° ENE ↓ 301° WNW
Golden hour
05:14–05:53 / 19:23–20:02
Blue hour
04:42–04:55 / 20:21–20:34
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 127° SE ↓ 237° WSW
Aydınlanma
100%
Constellation
Oğlak
Yaş
14.9 g
Mesafe
405.093 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Kangam-dong içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Kangam-dong içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Kangam-dong içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Pyongyang

Kangam-dong, Kuzey Kore Hakkında

38.3719, 126.2397

Harita

Kangam-dong, Asya kıtasında bulunan Kuzey Kore ülkesindeki şehirlerden biridir. Kangam-dong nüfusu 0 kişidir; bu, Kuzey Kore toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Asya
Ülke Kuzey Kore
Şehir Kangam-dong
ISO KP / PRK
Nüfus 0
TLD .kp
Para birimi KPW — Won
Koordinatlar 38.3719, 126.2397

Kuzey Kore içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Changam-ch’on Asia/Pyongyang (—)
Chongjin Asia/Pyongyang (—)
Haeju Asia/Pyongyang (—)
Hamhung Asia/Pyongyang (—)
Hŭngnam Asia/Pyongyang (—)
Hyesan Asia/Pyongyang (—)
Kaech’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Kaesong Asia/Pyongyang (—)
Kanggye Asia/Pyongyang (—)
Man’gyŏngdae-ri Asia/Pyongyang (—)
Nampo Asia/Pyongyang (—)
Paech’ŏn-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Pyongyang Asia/Pyongyang (—)
Sariwon Asia/Pyongyang (—)
Sinp’o Asia/Pyongyang (—)
Sinuiju Asia/Pyongyang (—)
Songnim-ni Asia/Pyongyang (—)
Sunch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Tŏkch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Wonsan Asia/Pyongyang (—)

Kuzey Kore içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Chaeryŏng-ni Asia/Pyongyang (—)
Changam-ch’on Asia/Pyongyang (—)
Chongjin Asia/Pyongyang (—)
Hamhung Asia/Pyongyang (—)
Hŭngnam Asia/Pyongyang (—)
Hyesan Asia/Pyongyang (—)
Kangnyŏng Asia/Pyongyang (—)
Kwail-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Man’gyŏngdae-ri Asia/Pyongyang (—)
Manp’o Asia/Pyongyang (—)
Myŏngch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Nampo Asia/Pyongyang (—)
Namyang Workers' District Asia/Pyongyang (—)
Paek'ak Asia/Pyongyang (—)
Samch’ŏn Asia/Pyongyang (—)
Sinuiju Asia/Pyongyang (—)
Sinwŏn-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Ŭnch’ŏn-ŭp Asia/Pyongyang (—)
Wonsan Asia/Pyongyang (—)
Yuktae-dong Asia/Pyongyang (—)

SSS

Kangam-dong içinde şu anda saat kaç?

Kangam-dong için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Kangam-dong hangi saat diliminde?

Kangam-dong, Asia/Pyongyang saat dilimini kullanır.

Kangam-dong içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Kangam-dong içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Kangam-dong için alternatif adlar nelerdir?

Kangam-dong şu adlarla da bilinir: 강암동, Gangamdong, Kangam-dong.