Goatacre, Birleşik Krallık için Geçerli Saat

Birleşik Krallık bayrağı

Goatacre, England, Birleşik Krallık için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

 

Çevrimiçi saat — Goatacre, Birleşik Krallık

Çevrimiçi saat — Goatacre

Europe/London

Çevrimiçi saat — Goatacre

Goatacre ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Goatacre
00:00:00
Europe/London · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Goatacre içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Goatacre içinde saat 00:00, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Goatacre mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Goatacre
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Goatacre çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Goatacre için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Goatacre için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Çalışma saatleri ve saat farkı: Goatacre

Bulunduğunuz konum ile Goatacre, Birleşik Krallık arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Europe/London saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Goatacre içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 15 sa 36 dk 31 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−176 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 16 sa 38 dk 16 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 7 sa 49 dk 48 sn
Güneş azimutu
↑ 57° DKD ↓ 302° BKB
Altın saat
05:25–06:15 / 20:12–21:02
Mavi saat
04:44–05:00 / 21:27–21:43
Burç
Aslan

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 136° GD ↓ 232° GB
Aydınlanma
99%
Takımyıldız
Oğlak
Yaş
13.7 g
Mesafe
402.358 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Goatacre içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Goatacre içinde Yaz Saati

Etkin — GMT+1

Goatacre için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 89 gün sonra kadar 1 saat geri.

00:00

DST başlar

Yaz saati başlar



01:00 02:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



01:00 00:00 (−1 saat geri)

Goatacre, Birleşik Krallık Hakkında

51.4916, -1.9777

Harita

Goatacre, Avrupa kıtasında bulunan Birleşik Krallık ülkesindeki şehirlerden biridir. Goatacre nüfusu 0 kişidir.

Kıta Avrupa
Ülke Birleşik Krallık
Şehir Goatacre
ISO GB / GBR
Nüfus 0
TLD .uk
Para birimi GBP — Pound
Koordinatlar 51.4916, -1.9777

Birleşik Krallık içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Belfast Europe/London (—)
Birkenhead Europe/London (—)
Birmingham Europe/London (—)
Bradford Europe/London (—)
Bristol Europe/London (—)
Cardiff Europe/London (—)
Coventry Europe/London (—)
Edinburgh Europe/London (—)
Glasgow Europe/London (—)
Islington Europe/London (—)
Kingston upon Hull Europe/London (—)
Leeds Europe/London (—)
Leicester Europe/London (—)
Liverpool Europe/London (—)
Londra Europe/London (—)
Manchester Europe/London (—)
Nottingham Europe/London (—)
Preston Europe/London (—)
Reading Europe/London (—)
Sheffield Europe/London (—)

Birleşik Krallık içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Aberdeen Europe/London (—)
Bradford Europe/London (—)
City of Westminster Europe/London (—)
Coventry Europe/London (—)
Derby Europe/London (—)
Glasgow Europe/London (—)
Ipswich Europe/London (—)
Kingston upon Hull Europe/London (—)
Liverpool Europe/London (—)
Manchester Europe/London (—)
Milton Keynes Europe/London (—)
Portsmouth Europe/London (—)
Southampton Europe/London (—)
Southend-on-Sea Europe/London (—)
St Helens Europe/London (—)
Stoke-on-Trent Europe/London (—)
Sunderland Europe/London (—)
Sutton Europe/London (—)
Swansea Europe/London (—)
Wolverhampton Europe/London (—)

SSS

Goatacre içinde şu anda saat kaç?

Goatacre şu anki yerel saat: —.

Goatacre hangi saat diliminde?

Goatacre, Europe/London saat dilimini kullanır.

Goatacre içinde DST ne zaman başlar?

Goatacre'de yaz saati uygulaması 29 Mart 2026 tarihinde başlar.

Goatacre içinde DST ne zaman biter?

Goatacre'de yaz saati uygulaması 25 Ekim 2026 tarihinde sona erer.

Goatacre için alternatif adlar nelerdir?

Goatacre şu adlarla da bilinir: Goatacre.