Gavilanes, İspanya için Geçerli Saat

İspanya bayrağı

Gavilanes, Kastilya ve Leon, İspanya için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Gavilanes, İspanya

Çevrimiçi saat — Gavilanes

Europe/Madrid

Çevrimiçi saat — Gavilanes

Gavilanes ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Gavilanes
--:--:--
Europe/Madrid · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Gavilanes içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Gavilanes içinde saat --:--, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Gavilanes mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Gavilanes
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Gavilanes çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Gavilanes için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Gavilanes için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Gavilanes içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 15 sa 47 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−28 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 15 sa 2 dk 49 sn
Shortest day
21 Aralık 2026 — 9 sa 17 dk 56 sn
Sun azimuth
↑ 58° ENE ↓ 302° WNW
Golden hour
06:52–07:33 / 21:12–21:53
Blue hour
06:19–06:32 / 22:13–22:26
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 128° SE ↓ 234° SW
Aydınlanma
100%
Constellation
Oğlak
Yaş
14.2 g
Mesafe
405.810 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Gavilanes içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Gavilanes içinde Yaz Saati

Etkin — GMT+2

Gavilanes için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 118 gün sonra kadar 1 saat geri.

00:00

DST başlar

Yaz saati başlar



01:00 02:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



01:00 00:00 (−1 saat geri)

Gavilanes, İspanya Hakkında

40.2779, -4.8532

Harita

Gavilanes, Avrupa kıtasında bulunan İspanya ülkesindeki şehirlerden biridir. Gavilanes nüfusu 686 kişidir; bu, İspanya toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Avrupa
Ülke İspanya
Şehir Gavilanes
ISO ES / ESP
Nüfus 686
TLD .es
Para birimi EUR — Euro
Koordinatlar 40.2779, -4.8532

İspanya içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
A Coruña Europe/Madrid (—)
Alicante Europe/Madrid (—)
Barselona Europe/Madrid (—)
Bilbao Europe/Madrid (—)
Córdoba Europe/Madrid (—)
Elche Europe/Madrid (—)
Gijón Europe/Madrid (—)
Granada Europe/Madrid (—)
L'Hospitalet de Llobregat Europe/Madrid (—)
Las Palmas de Gran Canaria Atlantic/Canary (—)
Madrid Europe/Madrid (—)
Malaga Europe/Madrid (—)
Murcia Europe/Madrid (—)
Palma de Mallorca Europe/Madrid (—)
Sevilla Europe/Madrid (—)
Valensiya Europe/Madrid (—)
Valladolid Europe/Madrid (—)
Vigo Europe/Madrid (—)
Vitoria-Gasteiz Europe/Madrid (—)
Zaragoza Europe/Madrid (—)

İspanya içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Alcorcón Europe/Madrid (—)
Cádiz Europe/Madrid (—)
Campiña Europe/Madrid (—)
Castellon Europe/Madrid (—)
Chiclana de la Frontera Europe/Madrid (—)
Ciudad Real Europe/Madrid (—)
Fuenlabrada Europe/Madrid (—)
Gijón Europe/Madrid (—)
Grao de Murviedro Europe/Madrid (—)
L'Hospitalet de Llobregat Europe/Madrid (—)
León Europe/Madrid (—)
Logroño Europe/Madrid (—)
Móstoles Europe/Madrid (—)
Murcia Europe/Madrid (—)
Pamplona Europe/Madrid (—)
Ponferrada Europe/Madrid (—)
Sagunto Europe/Madrid (—)
San Fernando Europe/Madrid (—)
Santa Coloma de Gramenet Europe/Madrid (—)
Santander Europe/Madrid (—)

SSS

Gavilanes içinde şu anda saat kaç?

Gavilanes için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Gavilanes hangi saat diliminde?

Gavilanes, Europe/Madrid saat dilimini kullanır.

Gavilanes içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Gavilanes içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Gavilanes için alternatif adlar nelerdir?

Gavilanes şu adlarla da bilinir: Gavilanes.