Gan Shemu’el, İsrail için Geçerli Saat

İsrail bayrağı

Gan Shemu’el, Haifa, İsrail için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Gan Shemu’el, Haifa, İsrail Şehir

Çevrimiçi saat — Gan Shemu’el, İsrail

Çevrimiçi saat — Gan Shemu’el

Asia/Jerusalem

Çevrimiçi saat — Gan Shemu’el

Gan Shemu’el ve Sizin Saatiniz

Algılanmadı
Gan Shemu’el ile karşılaştırmak için saat diliminizi seçin
Saat diliminiz algılanıyor ve Gan Shemu’el ile karşılaştırılıyor.
Gan Shemu’el
00:00:00
Asia/Jerusalem · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark —
Gün ilişkisi —
Gan Shemu’el içinde durum —
Algılanan konumunuz Algılanıyor...
Algılama kaynağı —

Arama veya Toplantı Planlayın

Saat
—
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Gan Shemu’el mesai saatleri
–
Sizin mesai saatleriniz
–
00 04 08 12 16 20
Gan Shemu’el
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Gan Shemu’el çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Gan Shemu’el için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Gan Shemu’el için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Çalışma saatleri ve saat farkı: Gan Shemu’el

Bulunduğunuz konum ile Gan Shemu’el, İsrail arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Asia/Jerusalem saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Gan Shemu’el içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 11 sa 12 dk 27 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−112 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 17 dk 5 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 10 sa 1 dk 7 sn
Güneş azimutu
↑ 102° DGD ↓ 258° BGB
Altın saat
06:48–07:21 / 17:27–18:00
Mavi saat
06:23–06:33 / 18:16–18:25
Burç
Terazi

Ay

Evre: Büyüyen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 110° DGD ↓ 260° B
Aydınlanma
75%
Takımyıldız
Kova
Yaş
9.9 g
Mesafe
392.715 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Gan Shemu’el içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Gan Shemu’el içinde Yaz Saati

Etkin — GMT+3

Gan Shemu’el için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 4 gün sonra kadar 1 saat geri.

01:00

DST başlar

Yaz saati başlar



02:00 03:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



02:00 01:00 (−1 saat geri)

Gan Shemu’el, İsrail Hakkında

32.4492, 34.9523

Harita

Gan Shemu’el, Asya kıtasında bulunan İsrail ülkesindeki şehirlerden biridir. Gan Shemu’el nüfusu 933 kişidir.

Kıta Asya
Ülke İsrail
Şehir Gan Shemu’el
ISO IL / ISR
Nüfus 933
TLD .il
Para birimi ILS — Shekel
Koordinatlar 32.4492, 34.9523

İsrail içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Ashquelon Asia/Jerusalem (—)—
Aşdod Asia/Jerusalem (—)—
Bat Yam Asia/Jerusalem (—)—
Beerşeba Asia/Jerusalem (—)—
Beyt Şemeş Asia/Jerusalem (—)—
Bney Brak Asia/Jerusalem (—)—
Hadera Asia/Jerusalem (—)—
Hayfa Asia/Jerusalem (—)—
Herzliya Asia/Jerusalem (—)—
Holon Asia/Jerusalem (—)—
Kfar Saba Asia/Jerusalem (—)—
Kudüs Asia/Jerusalem (—)—
Modiin Asia/Jerusalem (—)—
Nasıra Asia/Jerusalem (—)—
Netanya Asia/Jerusalem (—)—
Petah Tikva Asia/Jerusalem (—)—
Ramat Gan Asia/Jerusalem (—)—
Rehovot Asia/Jerusalem (—)—
Rishon LeZiyyon Asia/Jerusalem (—)—
Tel Aviv Asia/Jerusalem (—)—

İsrail içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir ▲Saat
Ashquelon Asia/Jerusalem (—)—
Beerşeba Asia/Jerusalem (—)—
Beyt Şemeş Asia/Jerusalem (—)—
Bney Brak Asia/Jerusalem (—)—
El‘ad Asia/Jerusalem (—)—
Eṭ Ṭaiyiba Asia/Jerusalem (—)—
Hadera Asia/Jerusalem (—)—
Karmiel Asia/Jerusalem (—)—
Kfar Saba Asia/Jerusalem (—)—
Kiryat Gat Asia/Jerusalem (—)—
Kiryat Ono Asia/Jerusalem (—)—
Kudüs Asia/Jerusalem (—)—
Lod Asia/Jerusalem (—)—
Nahariya Asia/Jerusalem (—)—
Naẕerat ‘Illit Asia/Jerusalem (—)—
Ramla Asia/Jerusalem (—)—
Rehovot Asia/Jerusalem (—)—
Shefa-'Amr Asia/Jerusalem (—)—
Tel Aviv Asia/Jerusalem (—)—
Umm el Faḥm Asia/Jerusalem (—)—

Haifa içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

18 / 18
Şehir ▲Saat
‘Ara-‘Ar‘ara Asia/Jerusalem (—)—
Bāqa el Gharbīya Asia/Jerusalem (—)—
Binyamina-Giv‘at ‘Ada Asia/Jerusalem (—)—
Binyamina-Giv'at Ada Asia/Jerusalem (—)—
Daliyat al Karmel Asia/Jerusalem (—)—
Jisr ez Zarqā Asia/Jerusalem (—)—
Kafr Qari‘ Asia/Jerusalem (—)—
Nesher Asia/Jerusalem (—)—
Or Akiva Asia/Jerusalem (—)—
Pardés H̱anna Karkur Asia/Jerusalem (—)—
Qiryat Ata Asia/Jerusalem (—)—
Qiryat Bialik Asia/Jerusalem (—)—
Qiryat Motsqin Asia/Jerusalem (—)—
Qiryat Tiv‘on Asia/Jerusalem (—)—
Qiryat Yam Asia/Jerusalem (—)—
Tirat Karmel Asia/Jerusalem (—)—
Umm el Faḥm Asia/Jerusalem (—)—
Zikhron Ya‘aqov Asia/Jerusalem (—)—

Aynı saat dilimindeki şehirler

SSS

Gan Shemu’el içinde şu anda saat kaç?

Gan Shemu’el şu anki yerel saat: —.

Gan Shemu’el hangi saat diliminde?

Gan Shemu’el, Asia/Jerusalem saat dilimini kullanır.

Gan Shemu’el içinde DST ne zaman başlar?

Gan Shemu’el'de yaz saati uygulaması 27 Mart 2026 tarihinde başlar.

Gan Shemu’el içinde DST ne zaman biter?

Gan Shemu’el'de yaz saati uygulaması 25 Ekim 2026 tarihinde sona erer.

Gan Shemu’el için alternatif adlar nelerdir?

Gan Shemu’el şu adlarla da bilinir: גן שמואל, Gan Shemu’el, Gan Shemu’él, Ganshmuel, Gan Shmu’el.

Gan Shemu’el, İsrail için Geçerli Saat