Cross Hands, Birleşik Krallık için Geçerli Saat

Birleşik Krallık bayrağı

Cross Hands, Galler, Birleşik Krallık için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Cross Hands, Birleşik Krallık

Çevrimiçi saat — Cross Hands

Europe/London

Çevrimiçi saat — Cross Hands

Cross Hands ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Cross Hands
--:--:--
Europe/London · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Cross Hands içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Cross Hands içinde saat --:--, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Cross Hands mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Cross Hands
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Cross Hands çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Cross Hands için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Cross Hands için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Cross Hands içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 16 sa 37 dk 11 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−53 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 16 sa 41 dk 27 sn
Shortest day
21 Aralık 2026 — 7 sa 46 dk 54 sn
Sun azimuth
↑ 49° NE ↓ 311° NW
Golden hour
05:04–05:58 / 20:46–21:41
Blue hour
04:16–04:35 / 22:09–22:29
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 138° SE ↓ 227° SW
Aydınlanma
100%
Constellation
Oğlak
Yaş
15.2 g
Mesafe
404.645 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Cross Hands içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Cross Hands içinde Yaz Saati

Etkin — GMT+1

Cross Hands için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 118 gün sonra kadar 1 saat geri.

00:00

DST başlar

Yaz saati başlar



01:00 02:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



01:00 00:00 (−1 saat geri)

Cross Hands, Birleşik Krallık Hakkında

51.7732, -4.7962

Harita

Cross Hands, Avrupa kıtasında bulunan Birleşik Krallık ülkesindeki şehirlerden biridir. Cross Hands nüfusu 0 kişidir; bu, Birleşik Krallık toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Avrupa
Ülke Birleşik Krallık
Şehir Cross Hands
ISO GB / GBR
Nüfus 0
TLD .uk
Para birimi GBP — Pound
Koordinatlar 51.7732, -4.7962

Birleşik Krallık içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Belfast Europe/London (—)
Birkenhead Europe/London (—)
Birmingham Europe/London (—)
Bradford Europe/London (—)
Bristol Europe/London (—)
Cardiff Europe/London (—)
Coventry Europe/London (—)
Edinburgh Europe/London (—)
Glasgow Europe/London (—)
Islington Europe/London (—)
Kingston upon Hull Europe/London (—)
Leeds Europe/London (—)
Leicester Europe/London (—)
Liverpool Europe/London (—)
Londra Europe/London (—)
Manchester Europe/London (—)
Nottingham Europe/London (—)
Preston Europe/London (—)
Reading Europe/London (—)
Sheffield Europe/London (—)

Birleşik Krallık içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Acton Europe/London (—)
Basildon Europe/London (—)
Beckenham Europe/London (—)
Bournemouth Europe/London (—)
Buckley Europe/London (—)
Burton-on-Trent Europe/London (—)
Corby Europe/London (—)
Dagenham Europe/London (—)
Dundee Europe/London (—)
Grays Europe/London (—)
Halesowen Europe/London (—)
Harrogate Europe/London (—)
Poole Europe/London (—)
Rugby Europe/London (—)
Scunthorpe Europe/London (—)
St Helens Europe/London (—)
Stoke-on-Trent Europe/London (—)
Wallasey Europe/London (—)
Warrington Europe/London (—)
Worcester Europe/London (—)

SSS

Cross Hands içinde şu anda saat kaç?

Cross Hands için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Cross Hands hangi saat diliminde?

Cross Hands, Europe/London saat dilimini kullanır.

Cross Hands içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Cross Hands içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Cross Hands için alternatif adlar nelerdir?

Cross Hands şu adlarla da bilinir: Cross Hands.