Campo El Caburé, Arjantin için Geçerli Saat

Arjantin bayrağı

Campo El Caburé, Córdoba eyaleti, Arjantin için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Campo El Caburé, Arjantin

Çevrimiçi saat — Campo El Caburé

America/Argentina/Cordoba

Çevrimiçi saat — Campo El Caburé

Campo El Caburé ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Campo El Caburé
--:--:--
America/Argentina/Cordoba · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Campo El Caburé içinde durum Geç akşam
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Önerilmez
Campo El Caburé içinde saat --:--, Geç akşam.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Campo El Caburé mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Campo El Caburé
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Campo El Caburé çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Campo El Caburé için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Campo El Caburé için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Campo El Caburé içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 10 sa 4 dk 45 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
+24 sn
Longest day
21 Aralık 2026 — 14 sa 15 dk 36 sn
Shortest day
21 Haziran 2026 — 10 sa 2 dk 33 sn
Sun azimuth
↑ 63° ENE ↓ 297° WNW
Golden hour
08:15–08:52 / 17:42–18:19
Blue hour
07:48–07:58 / 18:36–18:46
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 120° ESE ↓ 246° WSW
Aydınlanma
98%
Constellation
Oğlak
Yaş
16.2 g
Mesafe
402.547 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Campo El Caburé içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Campo El Caburé içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Campo El Caburé içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
America/Argentina/Cordoba

Campo El Caburé, Arjantin Hakkında

-32.1328, -63.4051

Harita

Campo El Caburé, Güney Amerika kıtasında bulunan Arjantin ülkesindeki şehirlerden biridir. Campo El Caburé nüfusu 0 kişidir; bu, Arjantin toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Güney Amerika
Ülke Arjantin
Şehir Campo El Caburé
ISO AR / ARG
Nüfus 0
TLD .ar
Para birimi ARS — Peso
Koordinatlar -32.1328, -63.4051

Arjantin içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Bahia Blanca America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Buenos Aires America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Córdoba America/Argentina/Cordoba (—)
Corrientes America/Argentina/Cordoba (—)
Formosa America/Argentina/Cordoba (—)
Jose C. Paz America/Argentina/Buenos_Aires (—)
La Plata America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Mar del Plata America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Merlo America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Neuquén America/Argentina/Salta (—)
Paraná America/Argentina/Cordoba (—)
Posadas America/Argentina/Cordoba (—)
Quilmes America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Resistencia America/Argentina/Cordoba (—)
Rosario America/Argentina/Cordoba (—)
Salta America/Argentina/Salta (—)
San Miguel de Tucuman America/Argentina/Tucuman (—)
San Salvador de Jujuy America/Argentina/Jujuy (—)
Santa Fe America/Argentina/Cordoba (—)
Santiago del Estero America/Argentina/Cordoba (—)

Arjantin içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Bariloche America/Argentina/Salta (—)
Campana America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Comodoro Rivadavia America/Argentina/Catamarca (—)
Concepcion del Uruguay America/Argentina/Cordoba (—)
Concordia America/Argentina/Cordoba (—)
Córdoba America/Argentina/Cordoba (—)
Ezeiza America/Argentina/Buenos_Aires (—)
General Roca America/Argentina/Salta (—)
Hurlingham America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Ituzaingo America/Argentina/Cordoba (—)
Olavarria America/Argentina/Buenos_Aires (—)
Puerto Madryn America/Argentina/Catamarca (—)
San Francisco America/Argentina/Cordoba (—)
Santa Fe America/Argentina/Cordoba (—)
Santa Rosa America/Argentina/Salta (—)
Santiago del Estero America/Argentina/Cordoba (—)
Tartagal America/Argentina/Salta (—)
Trelew America/Argentina/Catamarca (—)
Villa Maria America/Argentina/Cordoba (—)
Villa Mercedes America/Argentina/San_Luis (—)

SSS

Campo El Caburé içinde şu anda saat kaç?

Campo El Caburé için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Campo El Caburé hangi saat diliminde?

Campo El Caburé, America/Argentina/Cordoba saat dilimini kullanır.

Campo El Caburé içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Campo El Caburé içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Campo El Caburé için alternatif adlar nelerdir?

Campo El Caburé şu adlarla da bilinir: Campo El Caburé.