Birmā, Mısır için Geçerli Saat

Mısır bayrağı

Birmā, Gharbia, Mısır için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

 

Çevrimiçi saat — Birmā, Mısır

Çevrimiçi saat — Birmā

Africa/Cairo

Çevrimiçi saat — Birmā

Birmā ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Birmā
00:00:00
Africa/Cairo · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Birmā içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Birmā içinde saat 00:00, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Birmā mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Birmā
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Birmā çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Birmā için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
120 gün içinde — saatler ileri 1 saat alınır
1 Mayıs 1970 Cuma · 00:59 → 02:01 · Yeni fark: UTC+3

Çalışma saatleri ve saat farkı: Birmā

Bulunduğunuz konum ile Birmā, Mısır arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları Africa/Cairo saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Birmā içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 13 sa 40 dk 15 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−80 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 8 dk 55 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 10 sa 8 dk 53 sn
Güneş azimutu
↑ 68° DKD ↓ 292° BKB
Altın saat
06:12–06:46 / 19:18–19:52
Mavi saat
05:46–05:56 / 20:08–20:19
Burç
Aslan

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 114° DGD ↓ 255° BGB
Aydınlanma
99%
Takımyıldız
Kova
Yaş
15.5 g
Mesafe
397.464 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Birmā içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Birmā içinde Yaz Saati

Etkin — GMT+3

Birmā için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 92 gün sonra kadar 1 saat geri.

20:00

DST başlar

Yaz saati başlar



22:00 23:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



21:00 20:00 (−1 saat geri)

Birmā, Mısır Hakkında

30.8443, 30.9092

Harita

Birmā, Afrika kıtasında bulunan Mısır ülkesindeki şehirlerden biridir. Birmā nüfusu 0 kişidir.

Kıta Afrika
Ülke Mısır
Şehir Birmā
ISO EG / EGY
Nüfus 0
TLD .eg
Para birimi EGP — Pound
Koordinatlar 30.8443, 30.9092

Mısır içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
6th of October City Africa/Cairo (—)
Al Fayyum Africa/Cairo (—)
Al Khuşūş Africa/Cairo (—)
Al Maḩallah al Kubrá Africa/Cairo (—)
Asvan Africa/Cairo (—)
Asyut Africa/Cairo (—)
Damanhur Africa/Cairo (—)
El-Uksur Africa/Cairo (—)
Esna Africa/Cairo (—)
Giza Africa/Cairo (—)
İskenderiye Africa/Cairo (—)
İsmailiye Africa/Cairo (—)
Kahire Africa/Cairo (—)
Kom Ombo Africa/Cairo (—)
Mansura Africa/Cairo (—)
Port Said Africa/Cairo (—)
Shubrā al Khaymah Africa/Cairo (—)
Süveyş Africa/Cairo (—)
Tanta Africa/Cairo (—)
Zagazig Africa/Cairo (—)

Mısır içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Abū Kabīr Africa/Cairo (—)
Akhmīm Africa/Cairo (—)
Al Fayyum Africa/Cairo (—)
Al Maḩallah al Kubrá Africa/Cairo (—)
Asvan Africa/Cairo (—)
Asyut Africa/Cairo (—)
Banī Suwayf Africa/Cairo (—)
Bilqās Africa/Cairo (—)
Dimyat Africa/Cairo (—)
Helwan Africa/Cairo (—)
İskenderiye Africa/Cairo (—)
İsmailiye Africa/Cairo (—)
Kahire Africa/Cairo (—)
Kom Ombo Africa/Cairo (—)
Mansura Africa/Cairo (—)
Minya Africa/Cairo (—)
New Cairo Africa/Cairo (—)
Port Said Africa/Cairo (—)
Qina Africa/Cairo (—)
Reşid Africa/Cairo (—)

SSS

Birmā içinde şu anda saat kaç?

Birmā şu anki yerel saat: —.

Birmā hangi saat diliminde?

Birmā, Africa/Cairo saat dilimini kullanır.

Birmā içinde DST ne zaman başlar?

Birmā'de yaz saati uygulaması 23 Nisan 2026 tarihinde başlar.

Birmā içinde DST ne zaman biter?

Birmā'de yaz saati uygulaması 29 Ekim 2026 tarihinde sona erer.

Birmā için alternatif adlar nelerdir?

Birmā şu adlarla da bilinir: Birma, Birmā.