Auth Village, Amerika Birleşik Devletleri için Geçerli Saat

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı

Auth Village, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

 

Çevrimiçi saat — Auth Village, Amerika Birleşik Devletleri

Çevrimiçi saat — Auth Village

America/New_York

Çevrimiçi saat — Auth Village

Auth Village ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Auth Village
00:00:00
America/New_York · UTC
Sizin saatiniz
00:00:00
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Auth Village içinde durum Akşam
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Belki uygun
Auth Village içinde saat 00:00, Akşam.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Auth Village mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Auth Village
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Auth Village çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Auth Village için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
116 gün içinde — saatler ileri 1 saat alınır
26 Nisan 1970 Pazar · 01:59 → 03:01 · Yeni fark: UTC−4

Çalışma saatleri ve saat farkı: Auth Village

Bulunduğunuz konum ile Auth Village, Amerika Birleşik Devletleri arasındaki aramaları, toplantıları ve çalışma saatlerini planlamak için zaman dönüştürücüyü kullanın. Zaman hesaplamaları America/New_York saat dilimini kullanır ve geçerli olduğunda yaz saati uygulamasına otomatik olarak ayarlanır.

Auth Village içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 14 sa 9 dk 37 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−113 sn
En uzun gün
21 Haziran 2026 — 14 sa 53 dk 24 sn
En kısa gün
21 Aralık 2026 — 9 sa 26 dk 45 sn
Güneş azimutu
↑ 66° DKD ↓ 294° BKB
Altın saat
06:08–06:46 / 19:40–20:18
Mavi saat
05:39–05:50 / 20:36–20:48
Burç
Aslan

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Ay azimutu
↑ 101° D ↓ 271° B
Aydınlanma
91%
Takımyıldız
Balık
Yaş
17.7 g
Mesafe
390.038 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Auth Village içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Auth Village içinde Yaz Saati

Etkin — EDT

Auth Village için sonraki saat değişikliği

Değiştirme gerekli 92 gün sonra kadar 1 saat geri.

05:00

DST başlar

Yaz saati başlar



07:00 08:00 (+1 saat ileri)

DST biter

Standart saat başlar



06:00 05:00 (−1 saat geri)

Auth Village, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

38.8210, -76.9022

Harita

Auth Village, Kuzey Amerika kıtasında bulunan Amerika Birleşik Devletleri ülkesindeki şehirlerden biridir. Auth Village nüfusu 0 kişidir.

Kıta Kuzey Amerika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Auth Village
ISO US / USA
Nüfus 0
TLD .us
Para birimi USD — Dollar
Koordinatlar 38.8210, -76.9022

Amerika Birleşik Devletleri içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Austin America/Chicago (—)
Brooklyn America/New_York (—)
Charlotte America/New_York (—)
Columbus America/New_York (—)
Dallas America/Chicago (—)
Fort Worth America/Chicago (—)
Houston America/Chicago (—)
Indianapolis America/Indiana/Indianapolis (—)
Jacksonville America/New_York (—)
Los Angeles America/Los_Angeles (—)
Manhattan America/New_York (—)
New York kenti America/New_York (—)
Philadelphia America/New_York (—)
Phoenix America/Phoenix (—)
Queens America/New_York (—)
San Antonio America/Chicago (—)
San Diego America/Los_Angeles (—)
San Jose America/Los_Angeles (—)
Şikago America/Chicago (—)
The Bronx America/New_York (—)

Amerika Birleşik Devletleri içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

20 / 20
Şehir Saat
Albuquerque America/Denver (—)
Atlanta America/New_York (—)
Boston America/New_York (—)
Denver America/Denver (—)
El Paso America/Denver (—)
Houston America/Chicago (—)
Jacksonville America/New_York (—)
Kansas City America/Chicago (—)
Las Vegas America/Los_Angeles (—)
Long Beach America/Los_Angeles (—)
Los Angeles America/Los_Angeles (—)
Manhattan America/New_York (—)
Miami America/New_York (—)
Oakland America/Los_Angeles (—)
Phoenix America/Phoenix (—)
Queens America/New_York (—)
Raleigh America/New_York (—)
San Diego America/Los_Angeles (—)
The Bronx America/New_York (—)
Washington D.C. America/New_York (—)

Aynı saat dilimindeki şehirler

SSS

Auth Village içinde şu anda saat kaç?

Auth Village şu anki yerel saat: —.

Auth Village hangi saat diliminde?

Auth Village, America/New_York saat dilimini kullanır.

Auth Village içinde DST ne zaman başlar?

Auth Village'de yaz saati uygulaması 8 Mart 2026 tarihinde başlar.

Auth Village içinde DST ne zaman biter?

Auth Village'de yaz saati uygulaması 1 Kasım 2026 tarihinde sona erer.

Auth Village için alternatif adlar nelerdir?

Auth Village şu adlarla da bilinir: Auth Village, Hungry Neck.