Aş Şakhīr, Bahreyn için Geçerli Saat

Bahreyn bayrağı

Aş Şakhīr, Güney Valiliği, Bahreyn için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Aş Şakhīr, Bahreyn

Çevrimiçi saat — Aş Şakhīr

Asia/Bahrain

Çevrimiçi saat — Aş Şakhīr

Aş Şakhīr ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Aş Şakhīr
--:--:--
Asia/Bahrain · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Aş Şakhīr içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Aş Şakhīr içinde saat --:--, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Aş Şakhīr mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Aş Şakhīr
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Aş Şakhīr çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Aş Şakhīr için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Aş Şakhīr için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Aş Şakhīr içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 13 sa 44 dk 39 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
−19 sn
Longest day
21 Haziran 2026 — 13 sa 46 dk 19 sn
Shortest day
21 Aralık 2026 — 10 sa 30 dk 31 sn
Sun azimuth
↑ 64° ENE ↓ 296° WNW
Golden hour
04:49–05:22 / 18:00–18:34
Blue hour
04:23–04:33 / 18:49–19:00
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Dolunay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 119° ESE ↓ 246° WSW
Aydınlanma
98%
Constellation
Oğlak
Yaş
16.0 g
Mesafe
403.065 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Aş Şakhīr içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Aş Şakhīr içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Aş Şakhīr içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Asia/Bahrain

Aş Şakhīr, Bahreyn Hakkında

26.0625, 50.5272

Harita

Aş Şakhīr, Asya kıtasında bulunan Bahreyn ülkesindeki şehirlerden biridir. Aş Şakhīr nüfusu 0 kişidir; bu, Bahreyn toplam nüfusunun yaklaşık ~%0.00 kadarına karşılık gelir.

Kıta Asya
Ülke Bahreyn
Şehir Aş Şakhīr
ISO BH / BHR
Nüfus 0
TLD .bh
Para birimi BHD — Dinar
Koordinatlar 26.0625, 50.5272

Bahreyn içindeki popüler şehirlerde geçerli saat

10 / 10
Şehir Saat
Al Ḩadd Asia/Bahrain (—)
Al Muharraq Asia/Bahrain (—)
Dār Kulayb Asia/Bahrain (—)
Er Rifaa Asia/Bahrain (—)
Hamad Town Asia/Bahrain (—)
Jidd Ḩafş Asia/Bahrain (—)
Manama Asia/Bahrain (—)
Medine İsa Asia/Bahrain (—)
Sanābis Asia/Bahrain (—)
Sitrah Asia/Bahrain (—)

Bahreyn içindeki diğer şehirlerde geçerli saat

7 / 7
Şehir Saat
Al Muharraq Asia/Bahrain (—)
Dār Kulayb Asia/Bahrain (—)
Er Rifaa Asia/Bahrain (—)
Hamad Town Asia/Bahrain (—)
Jidd Ḩafş Asia/Bahrain (—)
Manama Asia/Bahrain (—)
Sitrah Asia/Bahrain (—)

SSS

Aş Şakhīr içinde şu anda saat kaç?

Aş Şakhīr için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Aş Şakhīr hangi saat diliminde?

Aş Şakhīr, Asia/Bahrain saat dilimini kullanır.

Aş Şakhīr içinde DST ne zaman başlar?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Aş Şakhīr içinde DST ne zaman biter?

DST geçiş tarihleri yukarıdaki Yaz Saati bölümünde listelenmiştir.

Aş Şakhīr için alternatif adlar nelerdir?

Aş Şakhīr şu adlarla da bilinir: Aş Şakhīr, Sakhir, اَلصَّخِير.