Bulawayo Induna, Zimbabve için Geçerli Saat

Zimbabve bayrağı

Bulawayo Induna, Zimbabve için geçerli yerel saati; saat dilimi, yaz saati bilgileri ve saat farkı ayrıntılarıyla kontrol edin.

Çevrimiçi saat — Bulawayo Induna

Çevrimiçi saat — Bulawayo Induna

Africa/Harare

Çevrimiçi saat — Bulawayo Induna

Bulawayo Induna ve Sizin Saatiniz

Orta güven
Bulawayo Induna
--:--:--
Africa/Harare · UTC
Sizin saatiniz
--:--:--
Algılanıyor...
Fark
Gün ilişkisi
Bulawayo Induna içinde durum Gece
Algılanan konumunuz Yalnızca saat dilimi
Algılama kaynağı Browser timezone
Tarayıcı saat dilimi kullanılıyor. IP/Cloudflare konumu kullanılamadığı için konum gösterilmiyor.

Arama veya Toplantı Planlayın

Çevrimiçi
Aramak için iyi bir zaman değil
Bulawayo Induna içinde saat --:--, Gece.
Mesai saatleri çakışması Çakışma yok
Bulawayo Induna mesai saatleri
Sizin mesai saatleriniz
00 04 08 12 16 20
Bulawayo Induna
Sizin çalışma saatleriniz
Çakışma
Bulawayo Induna çalışma saatleri Sizin çalışma saatleriniz Ortak mesai zamanı Geçerli saat
Çakışma
Çakışma yok
Bulawayo Induna için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Sizin için en iyi
Ortak zaman aralığı yok
Saati dönüştür Seçilen tarih için DST güvenli
Tarih ve saat seçin.
Bulawayo Induna için yaklaşan saat değişikliği bulunamadı

Bulawayo Induna içinde güneş doğuşu ve batışı

Güneş doğuşu / Güneş batışı

Gün uzunluğu: 10 sa 56 dk 22 sn

Güneş doğuşu
Güneş batışı
Güneş öğlesi
Sivil alacakaranlık
Denizcilik alacakaranlığı
Gün uzunluğu değişimi
+15 sn
Longest day
21 Aralık 2026 — 13 sa 21 dk 2 sn
Shortest day
21 Haziran 2026 — 10 sa 54 dk 56 sn
Sun azimuth
↑ 66° ENE ↓ 294° WNW
Golden hour
06:41–07:13 / 17:05–17:37
Blue hour
06:17–06:26 / 17:52–18:01
Zodiac sign
Yengeç

Ay

Evre: Küçülen şişkin ay

Ay doğuşu
Ay batışı
Moon azimuth
↑ 115° ESE ↓ 252° WSW
Aydınlanma
95%
Constellation
Kova
Yaş
17.0 g
Mesafe
400.664 km
Sonraki yeni ay
Sonraki dolunay
Sonraki ilk dördün
Sonraki son dördün

Bulawayo Induna içinde Yaz Saati

Yaz Saati

Bulawayo Induna içinde Yaz Saati

Uygulanmıyor

UTC farkı

Yıl boyunca UTC farkı

Bulawayo Induna içinde yaz saati uygulanmaz. Saatler yıl boyunca aynı düzende kalır.

Yaz Saati
Uygulanmıyor
Saat değişikliği
Saatler değişmeden kalır
Kullanılan saat dilimi
Africa/Harare

Bulawayo Induna haritası

-20.0822, 28.7130

Harita
Kıta Afrika
Ülke Zimbabve
Konum Bulawayo Induna
ISO ZW / ZWE
Nüfus 0
TLD .zw
Para birimi ZWG — Zimbabwe Gold
Koordinatlar -20.0822, 28.7130

Bulawayo Induna yakınındaki havalimanları

Bulawayo Induna yakınındaki şehirler

Havalimanları

SSS

Bulawayo Induna nerede?

Bulawayo Induna, Zimbabve içinde -20.0822, 28.7130 koordinatlarında bulunur.

Bulawayo Induna hangi ülkede?

Bulawayo Induna, Zimbabve içindedir.

Bulawayo Induna için yerel saat nedir?

Bulawayo Induna için geçerli yerel saat yukarıdaki saatte gösterilir.

Bulawayo Induna içinde hangi saat dilimi kullanılır?

Bulawayo Induna, Africa/Harare saat dilimini kullanır.

Bulawayo Induna koordinatları nelerdir?

Bulawayo Induna koordinatları -20.0822, 28.7130.

Bulawayo Induna yakınında hangi şehirler var?

Bulawayo Induna yakınındaki şehirler şunları içerir: Cathleen, Fairstar, Cement, Montgomery, Chancit.

Bulawayo Induna yakınında başka havalimanları var mı?

Evet, Bulawayo Induna yakınındaki havalimanları şunları içerir: Bulawayo Induna, Bulawayo Airport, Norvall, Falcon College.

Bugün Bulawayo Induna için güneş doğuşu ve batışı saat kaçta?

Bulawayo Induna için güneş doğuşu ve batışı saatleri yukarıdaki Güneş ve Ay bölümünde gösterilir.